Zamknij

Rolnik szuka żony: dramat w gospodarstwie Marka Walczaka. Do ataku doszło o świcie

03.11.2021 16:12
Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3"
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3" przeżył chwile grozy, a teraz liczy straty. W gospodarstwie byłego uczestnika randkowego show doszło do straszliwego ataku, w wyniku którego ucierpiał inwentarz. Marek stracił część dobytku i nie ma środków na potrzebną inwestycję. 

Marek Walczak był uczestnikiem 3. edycji programu  "Rolnik szuka żony". Gospodarzowi z warmińsko-mazurskiego, mimo paru chętnych kandydatek, nie udało się znaleźć idealnej partnerki na życie. Los uśmiechnął się do niego dopiero po programie. Marek związał się z młodszą o 18 lat Julią i pod koniec 2019 roku doczekał się z nią syna Franciszka. Para zamieszkała w gospodarstwie rodziców Marka pod Gietrzwałdem. Marek prowadzi tam biznes agroturystyczny, z kolei Julia podjęła pracę w szkole. 50-letni uczestnik "Rolnika" ma także dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego małżeństwa. Niedawno córka Karolina obdarzyła go wnukiem.

Rolnik szuka żony: Marek Walczak z 3. edycji założy zbiórkę pieniędzy? 

Były uczestnik "Rolnika" wyznał w rozmowie z Pomponikiem, że ostatnio poniósł straty w inwentarzu, a wszystko przez watahę wilków, która napadła na jego gospodarstwo. W efekcie rolnik stracił pięć owiec i musi zająć się leczeniem zranionego cielaka. 

To cud, że te bestie nie rzuciły się na konie. Nie chciałbym ich stracić, a od sąsiadów wiem, że wilki wciąż podchodzą pod okoliczne gospodarstwa i jest ich bardzo dużo - powiedział Pomponikowi. 

Marek zdaje sobie sprawę, że w takiej sytuacji należałby zabezpieczyć gospodarstwo porządnym płotem i postawić solidne budynki, do których wilki nie zajrzą. Na to jednak - jak informuje Pomponik - brakuje gospodarzowi środków.

Niewykluczone, że były gwiazdor "Rolnika" zdecyduje się wkrótce zorganizować zbiórkę pieniędzy na budowę stajni. W tej chwili został bez środków - donosi serwis.