Zamknij

Rolnik szuka żony: jedna para już po ślubie. Jest zdjęcie z ceremonii [FOTO]

27.11.2021 17:46
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe/TVP

"Rolnik szuka żony 8" coraz bardziej zbliża się do finału, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się, jak potoczyły się losy bohaterów po zakończeniu zdjęć. Zwykle, aby podsycić zainteresowanie widzów, produkcja nie ujawnia zbyt wiele przed finałowym odcinkiem, który zawsze gromadzi przed telewizorami olbrzymią widownię. Tym razem zrobili wyjątek. Pojawiło się zdjęcie, które ucieszyło wszystkich fanów programu.

Program " Rolnik szuka żony" od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością. Każda edycja ma swoich wiernych fanów, którzy z zapartym tchem oglądają każdy odcinek i śledzą perypetia bohaterów. Jak zawsze najważniejszym odcinkiem jest ten finałowy, podczas którego fani programu mogą przekonać się, jak potoczyły się losy bohaterów kiedy zgasły światła kamer.

Niekiedy okazuje się, że związki się rozpadły, czasem, że wręcz przeciwnie. Jednak szczegóły te producenci trzymają dla siebie do ostatniej chwili, by jeszcze bardziej przyciągnąć przed telewizory podczas emisji wielkiego finału. Tym razem zrobiono wyjątek. Jak się okazuje, dwójka bohaterów programu "rolnik szuka żony 8" powiedziała sobie "tak".

Zobacz także: Rolnik szuka żony: reżyser broni Krzysztofa po intymnej scenie z Bogusią. "Co w tym było niesmacznego?"

Rolnik szuka żony 8: Krzysztof i Bogusia już po ślubie

W programie kilkakrotnie byliśmy świadkami zdumiewająco szybkiego rozwoju bliskich relacji pomiędzy bohaterami. Najnowsza, ósma edycja programu także dostarczyła podobnych wrażeń. Mowa o Krzysztofie i Bogusi, którzy niemal od początku mieli się ku sobie. Wielu widzów widziało w nich idealną parę i bardzo im kibicowało. Ostatecznie losy potoczyły się po ich myśli, a rolnik oświadczył się swojej kandydatce w ostatnim odcinku przed przerwą. Dało się zauważyć, że mężczyzna bardzo się stara i wyraźnie zależy nu na szybkim ślubie. Ale czy widzowie przypuszczali, że aż tak szybkim?

Jak się okazuje, Krzysztof i Bogusia pobrali się na krótko po zakończeniu zdjęć: dziś, 27 listopada 2021. Dowodem na to jest zdjęcie, jakie zostało opublikowane w social mediach programu. Także prowadząca, Marta Manowska, pokazała na Instagramie zdjęcie ze ślubnej ceremonii.

"Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić. Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE. PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku "Rolnika"" - czytamy na Facebooku.

Przypomnijmy, że  finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 8" będzie można obejrzeć jeszcze przed Bożym Narodzeniem.