Zamknij

Rolnik szuka żony: kolejny uczestnik weźmie ślub. Marta Manowska może być dumna!

12.11.2020 17:05
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Seweryn Nowak z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" zamierza oświadczyć się ukochanej i wziąć z nią ślub. Kim jest dziewczyna byłego partnera Marleny?

Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". O jego względy zabiegało kilka kandydatek, w tym Diana i Marlena. Przez moment szczęście dopisało tej drugiej, ale Seweryn nie zdecydował się na życie z wrażliwą 22-latką. W świątecznym wydaniu programu rolnik przedstawił nową dziewczynę, Magdę. Jak się okazuje, związek rolnika szczęśliwie się rozwija, a nawet wkrótce wkroczy w poważniejszy etap. Były podopieczny Marty Manowskiej wyznał, że zamierza oświadczyć się swojej ukochanej. 

Seweryn jest kolejnym bohaterem randkowego show TVP, któremu ułożyło w sprawach sercowych. Wprawdzie jego wybranką nie została żadna z uczestniczek programu, to jednak rolnik może mówić o wielkim szczęściu. Po tym, jak z hukiem rozstał się z Marleną Bazylczuk, udało mu się znaleźć "tę jedyną". Okazała się nią dziewczyna z rodzinnych stron. 

Magda miała dużo spokoju w sobie. Dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością. Poznaliśmy się w trakcie emisji programu. Oglądaliśmy razem odcinki. Dla mnie to było trudne i dla niej też. Niełatwo się to ogląda. Ale święta spędzamy razem, razem już zamieszkaliśmy. Ale na razie nie myślę o ślubie. Przyjdzie na to czas - mówił o swoim związku w "Pytaniu na śniadanie" Nowak. 

Rolnik szuka żony: Seweryn Nowak pokazał nową partnerkę w świątecznym odcinku programu [FOTO]

Rolnik szuka żony: Seweryn oświadczy się swojej dziewczynie 

Rolnik prowadzący gospodarstwo agroturystyczne w Chwalimiu najwyraźniej uznał, że nadszedł czas na zalegalizowanie związku z Magdą. Jak powiedział w wywiadzie, planuje oświadczyny i ślub. 

- Jest taki plan. I mówię to poważnie! - powiedział w rozmowie z "Rewią". 

Seweryn nie utrzymuje kontaktów z poznaną w programie Marleną. Żałuje jednak, że znajomość skończyła się w atmosferze wzajemnych oskarżeń. 

Dzisiaj postąpiłbym inaczej, ale stało się tak, a nie inaczej. Teraz mogę tylko życzyć Marlenie, żeby była tak szczęśliwa, jak ja. Mam nadzieję, że już nie ma do mnie żalu - powiedział. 

Rolnik nie wyjawił, kiedy zamierza podarować pierścionek swojej ukochanej, ale możemy przypuszczać, że nastąpi to już niebawem. Magda jest bowiem nie tylko jego dziewczyną, ale także wspólniczką w biznesie. 

- Magda prowadzi też naszą stronę w internecie i robi to naprawdę dobrze. Do tego pięknie dekoruje wnętrza i sale na przyjęcia. I jeszcze doskonale gotuje. Ma po prostu prawdziwy dar przyciągania do siebie ludzi. Goście ją uwielbiają - chwali przyszłą żonę uczestnik show TVP. 

Rolnik szuka żony 7: Marta i Paweł jednak są razem? Zdradził ich pewien szczegół [FOTO]