Zamknij
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News

Program "Rolnik szuka żony" dał wielu uczestnikom szansę na spotkanie miłości życia. Część par rozpadła się po zakończeniu zdjęć, ale nie brakuje takich, które wzięły ślub i doczekały się potomstwa. Zobaczcie, komu udało się odnaleźć drugą połówkę dzięki randkowemu show TVP. 

Program "Rolnik szuka żony" dał początek wielu związkom, z których jednak tylko nieliczne wytrzymały próbę czasu. Po ostatniej edycji szansę na wspólną przyszłość mają Paweł i Marta oraz Magda i Jakub. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wkrótce obie pary dołączą do grona duetów, którym Marta Manowska osobiście powinszuje szczęścia na nowej drodze życia. 

Rolnik szuka żony: kto znalazł miłość w programie? 

W ciągu siedmiu sezonów "Rolnik szuka żony" kilku parom udało się stanąć na ślubnym kobiercu. Do najpopularniejszych par z programu należą Anna i Grzegorz Bardowscy, którzy po ślubie doczekali się dwójki dzieci. Podobnie jest u Małgosi i Pawła Borysewiczów, a także Agnieszki i Roberta Filochowskich, szczęśliwych rodziców kilkuletniego Tomka.

Strzała amora dosięgła niespodziewanie Kasię i Dawida z trzeciej edycji. Poznali się na planie po tym, jak zostali odrzuceni przez innych uczestników. Piotr Kościesza też o mało nie wrócił do domu sam, ale pod koniec w programie zjawiła się piękna Katarzyna i z miejsca skradła jego serce. Dzisiaj obie pary są rodzicami.

Zobaczcie, kto jeszcze stworzył szczęśliwy związek dzięki programowi "Rolnik szuka żony".