Zamknij

Rolnik szuka żony: tragedia w rodzinie Mikołaja Korola. Nie żyje jego syn

11.06.2021 10:56
Mikołaj Korol z "Rolnik szuka żony 4"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Mikołaj Korol z "Rolnik szuka żony 4" jest pogrążony w żałobie. Do mediów dotarły zasmucające wieści na temat śmierci jego syna Michała. Mężczyzna zostawił żonę i dwie córki. 

Mikołaj Korol był uczestnikiem czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Właściciel winnicy z Mielnika koło Siemiatycz próbował ponownie ułożyć sobie życie po śmierci ukochanej, która zmarła nagle przed Bożym Narodzeniem w 2014 roku. Gospodarz, choć był już dojrzały wiekiem, nie narzekał na brak powodzenia w programie. Niestety żadna z kandydatek nie spodobała mu się na tyle, by zechciał nawiązać z nią bliższą relację. Mikołaj wrócił do domu samotnie, lecz to właśnie u siebie znalazł nową miłość. Serce rolnika skradła o 30 lat młodsza Marta. Para wzięła ślub we wrześniu 2018 roku w mielnickiej cerkwi, a na uroczystości obecne były kamery TVP. 

Rolnik szuka żony: Mikołaj Korol stracił syna 

Niedawno Marta Manowska sprawdzała, co słychać u uczestników poprzednich edycji "Rolnika". Zawitała też do Mikołaja i Marty, który nadal tworzą udane małżeństwo. Niestety ostatnio rodzinnym szczęściem Korolów wstrząsnęła tragedia. Nie żyje syn Mikołaja, Michał. Mężczyzna zmarł nagle w wieku 47 lat, zostawiając żonę i dwie córki z poprzedniego małżeństwa. 

Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2021 roku zmarł w wieku 47 lat kochany Mąż, Tata, Syn, Brat, Zięć, Szwagier, Kuzyn i przyjaciel Michał Korol - czytamy w nekrologu. 

Rodzina pogrążyła się w żałobie. Śmiercią syna Mikołaja wstrząśnięta jest także lokalna społeczność, która znała go jako działacza i wiceprzewodniczącego partii Nowa Demokracja TAK. Ugrupowanie również poinformowało o śmierci Michała Korola i złożyło kondolencje bliskim. 

Przyczyny śmierci 47-latka nie zostały podane do wiadomości publicznej. Mikołaj Korol pożegna syna podczas dwudniowych uroczystości pogrzebowych w obrządku prawosławnym. 

Rolnik szuka żony: Marta pokazała niepokojący objaw. Badania mają wykluczyć poważną chorobę [FOTO]