Zamknij

Rolnik szuka żony: uczestniczka wyśmiana. "Wielką miastową zgrywa, a ze wsi pochodzi"

06.10.2020 15:32
Rolnik szuka żony
fot. materiały prasowe TVP

Kandydatka Dawida z "Rolnik szuka żony 7" przestraszyła się kur. Internauci zdradzają, że dziewczyna pochodzi ze wsi i takie widoki to dla niej żadna nowość. Na Instagramie posypały się kąśliwe uwagi w kierunku 22-latki.

"Rolnik szuka żony 7" już od pierwszego odcinka wzbudza masę emocji wśród widzów. Do tej pory wyemitowano cztery odcinki, ale w sieci zdążyło już porządnie zawrzeć. Widzom podpadł nie tylko 66-letni Józef, który bezceremonialnie dotykał kandydatki i prawił nietaktowne "komplementy", ale także kilkoro kandydatów. Widzowie zdążyli już zniechęcić się do Mateusza starającego się o Magdalenę oraz zdemaskować trzy dziewczyny, które okazały się być osobami znanymi z innych programów.

W czwartym odcinku "Rolnik szuka żony 7" Magdalena, Maciej, Paweł, Józef i Dawid gościli wybrane kandydatki i kandydatów w swoich gospodarstwach. Furorę zrobił brat Pawła, który okazał się bardzo przystojnym mężczyzną, a do tego wolnym i poszukującym partnerki. Internauci zwrócili uwagę również na kandydatki Dawida, 29-letniego rolnika z Wielkopolski. Jedna z nich przyjechała na wieś i panicznie przestraszyła się obecności kur. Komentujący w mediach społecznościowych uznali, że zachowanie dziewczyny jest co najmniej dziwne w kontekście tego, co wiedzą o jej pochodzeniu. 

Rolnik szuka żony: Jakub z 6. edycji znalazł miłość! Niesamowita historia z listem od nieznajomej

Rolnik szuka żony 7: kandydatka Dawida bała się kur 

Dawid postanowił oprowadzić Magdę, Agnieszkę i Martynę po swoich włościach. Gdy przechodzili obok kurnika, dwie dziewczyny wyznały, że nie lubią kur i się ich boją. 

One mnie przerażają. Zaraz myślę, że mnie podziobią - powiedziała Martyna. 

Ja mam traumę z dzieciństwa co do kur. Kiedyś kogut wskoczył mi na głowę i od tamtej pory boję się kur - wyznała Agnieszka, po czym uszczypliwie skomentowała niekonsekwentne zachowanie rywalki, która ostatecznie odważyła się zajrzeć do kurnika. 

Wszystko jej tak jakby pasuje. Mówi, że się boi kur, a tu nagle, że jej to nie przeszkadza i wejdzie do kurnika. Ja na przykład tego nie zrobię i nie będę robiła nic wbrew sobie. Nie lubię takich osób jak Martyna. Dla mnie ona się zachowuje nienaturalnie - oceniła Martynę Agnieszka. 

Internautom nie spodobało się zachowanie 22-latki z Trzydnika. Na Instagramie krajanie uczestniczki nie kryli zaskoczenia tym, co usłyszeli w programie. 

Dziwię się, że moja rodaczka z Trzydnika ma awersję do kur, chociaż pochodzi ze wsi i wśród kur się wychowała. Najgorzej jak z dziada robi się pan - komentują ostro.

Też to zauważyłam, wielką miastowa zgrywa, a ze wsi pochodzi pfff - pisali widzowie "Rolnika". 

Część nie wróży dziewczynie przyszłości na gospodarstwie.

Jak ktoś chce mieszkać na wsi i boi się kury, to słabo to widzę - komentują.

Posłuchaj podcastu