Zamknij

"Rolnik szuka żony" wraca! Jest zwiastun zerowego odcinka i data jego emisji

29.03.2021 22:45
Marta Manowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

"Rolnik szuka żony" wraca! TVP opublikowało właśnie zwiastun zerowego odcinka ósmej edycji, w którym zaprezentowani zostaną rolnicy i rolniczki mający szansę przejść do dalszego etapu programu. Kiedy premiera zerowego odcinka i kim są pierwsi uczestnicy nowego sezonu programu?

" Rolnik szuka żony" to program, który od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów TVP. Fani z zapartym tchem śledzą miłośne wzloty oraz upadki uczestników show i nie opuszczają ich nawet po zakończeniu programu. "Rolnik" jest prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Nic dziwnego, że realizowane są kolejne jego edycje. Teraz na widzów czeka ósmy już sezon. Jak każdy, także i ten rozpocznie się od odcinka zerowego, w którym poznamy uczestników mających szansę na udział w dalszych epizodach. Zdecyduje o tym liczba listów ze zgłoszeniami, nadesłanych do każdej z zaprezentowanych osób.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Marta Manowska zdradza szczegóły kolejnej edycji. "Idealny kandydat na męża"

Rolnik szuka żony 8: data emisji zerowego odcinka

TVP opublikowało właśnie zapowiedź pilotażowego epizodu ósmej serii "Rolnika". Prócz pierwszych uczestników poznaliśmy także datę emisji zerowego odcinka. Jak się dowiadujemy, będzie to w Wielkanocną Niedzielę o 17.30 w telewizyjnej Jedynce. Program poprowadzi oczywiście niezastąpiona w tej roli Marta Manowska.

Jak wynika z krótkiego zwiastuna, który został właśnie opublikowany w sieci, w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" miłości szukać będą dwie rolniczki. Jest pszczelarz, miłośnik morsowania, fan motocykli i nie tylko. Jedna z twarzy od razu wydała się internautom znajoma. Wśród kandydatów znalazł się Emil, który w poprzedniej edycji starał się o względy Magdy.

"Mamy w tym roku takiego bohatera, że myślę, że nie mieliśmy jeszcze nikogo takiego. To idealny kandydat na męża - inteligentny, oczytany, w niebywały sposób mówi o swoich rodzicach. Drogie panie, jest też przystojny i jakby to powiedzieć, jego gospodarstwo nie należy do najmniejszych. Możemy w tym roku rozbić bank z listami, ja nie napiszę" - zdradziła wcześniej prowadząca.

Na fanpejdżu programu na Facebooku już pojawiły się krótkie sylwetki uczestników.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/AS