Zamknij

Były mąż Joanny Krupy pokazał nową ukochaną. Są do siebie podobne? [FOTO]

Maciej Friedrich
23.12.2019 13:31
Były mąż Joanny Krupy pokazał nową ukochaną. Są do siebie podobne? [FOTO]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Romain Zago, były mąż Joanny Krupy, pochwalił się nową ukochaną i złożył fanom świąteczne życzenia. W sieci pojawiły się głosy, że nowa partnerka byłego męża modelki jest do niej bardzo podobna. Czy rzeczywiście?

Joanna Krupa, gwiazda polskiej edycji "Top Model" zbliżające się Boże Narodzenie spędzi w rodzinnej atmosferze. Polska modelka na początku listopada po raz pierwszy została mamą. Ojcem małej Ashy-Leight jest przedsiębiorca Douglas Nunes. Para w lipcu 2018 roku wzięli ślub cywilny, a miesiąc później przysięgli sobie miłość przed ołtarzem.

W lipcu 2017 roku Krupa rozwiodła się z pierwszym mężem, amerykańskim biznesmenem Romainem Zago. Podobnie jak była żona, przedsiębiorca ułożył sobie życie. Obecnie związany jest z Caroliną Delgado, która zajmuje się organizacją przyjęć. 

Były mąż Joanny Krupy na zdjęciu z nową partnerką. Przypomina polską modelkę?

Były mąż Joanny Krupy wydaje się bardzo szczęśliwy i zaangażowany w nowy związek. Z okazji zbliżających się świąt i nowego roku Romain złożył w imieniu swoim i partnerki życzenia wszystkim fanom. W poście opublikował również zdjęcie z ukochaną, z którą odpoczywa w ośnieżonym Salt Lake City. 

Jesteśmy na ciebie gotowi, 2020 roku. Carolina i ja życzymy wszystkim wesołych świąt, prosto z serca. Bo rodzina jest ważna. Jestem wdzięczny 2019 za lekcje, mam nadzieję, że 2020 też ma wiele do zaoferowania - napisał Zago.

Kolejne urocze zdjęcie znalazło się na profilu Caroliny. Pojawiły się głosy, że nowa partnerka Romaina jest podobna do Joanny Krupy. Faktem jest, że Delgado przykłada dużą wagę do wyglądu, uprawia sport, a sylwetka pozwoliłaby jej na pozowanie na wybiegach. 

A jakie jest wasze zdanie? Czy rzeczywiście Carolina jest podobna do "Dżoany"?

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF