Zamknij

Rozalia Mancewicz jest w ciąży. Była Miss Polonia spodziewa się drugiego dziecka

18.09.2020 21:51
Rozalia Mancewicz w ciaży
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rozalia Mancewicz ma za sobą udział w kilku polskich konkursach piękności, z czego największym sukcesem był tytuł Miss Polonia 2010. Jednak piękna Polka podkreślała, że bardzo ceni sobie wartości rodzinne i chce mieć dużą rodzinę. Wzięła się za realizację marzeń - właśnie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Pochwaliła się zdjęciem.

Rozalia Mancewicz ślub z ukochanym Marcinem Jaworskim wzięła już ponad sześć lat temu. Była Miss Polonia 2010 zapowiadała, że marzy o dużej rodzinie i nie ma zamiaru poprzestawać tylko na jednym dziecku. Jak twierdziła, ona sama pochodzi z wielodzietnej rodziny, dlatego tę tradycję chce podtrzymywać. W 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko byłej miss - synek Henryk. Dziś chłopiec jest już "odchowany", więc małżonkowie zdecydowali, że to odpowiedni czas na kolejne dzieci. Rozalia Mancewicz jest w ciąży i nowiną tą podzieliła się na Instagramie.

Rozalia Mancewicz jest w ciąży. Który to miesiąc?

Była Miss Polonia wiadomość o ciąży przez kilkanaście tygodni trzymała dla siebie. Teraz przyszedł czas, by o tym poinformować fanów. Okazuje się jednak, że w rodzinie Mancewiczów radość jest podwójna, bo na świat przyjdzie dwójka dzieci. Rozalia Mancewicz ma przecież rodzeństwo, a jedna z sióstr, Laura, również spodziewa się dziecka. "Bliźniaki w drodze" - była Miss z żartem zapowiada ciążę siostry i swoją jednocześnie..

"Double Trouble! Two babies on board!" - ogłasza. Ciążowe brzuszki nie są jeszcze tak widoczne, ale obie panie wprost kwitną z radości. Internauci jak zwykle spieszą z gratulacjami i miłymi słowami.

"Dużo zdrówka dla Was i cieszcie się tym cudownym czasem", "Ale jaja, gratulacje!" - piszą fani dziewczyn. I my również gratulujemy.

Rozalia Mancewicz po zwycięstwie w konkursie Miss Polonia często pojawiała się w mediach oraz na różnych eventach i imprezach. Potem jednak na pewien czas zniknęła  - jak się okazało, oddała się życiu rodzinnemu i oczekiwaniu na syna. Po powrocie do aktywności zawodowej często pojawiała się na wydarzeniach branżowych i gościła w mediach. Była też jedną z gwiazd programu "Celebrity Splash".

RadioZET.pl/AS

rozamance

Double Trouble! Two babies on board! #3months #sisters #twinbabiesontheway