Zamknij

Rozalia Mancewicz urodziła. Miss Polonia pokazała zdjęcie maluszka i zdradziła imię [FOTO]

08.03.2021 07:51
Rozalia Mancewicz
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Rozalia Mancewicz urodziła. Była Miss Polonia i jej mąż Marcin Jaworski przywitali na świecie drugie dziecko - córeczkę. Gwiazda opublikowała urocze zdjęcie i zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej pociechy.

Rozalia Mancewicz już po raz drugi została mamą. Była Miss Polonia i jej maż Marcin Jaworski doczekali się drugiej pociechy. Modelka radosną nowiną z fanami podzieliła się na Instagramie. Mancewicz pokazała urocze zdjęcie z córeczką przy piersi. Zdradziła też, jakie imię z mężem wybrali dla dziewczynki. Padło na tradycyjne i klasyczne imię Zosia. 

Zobacz też: Rozalia i Natalia Mancewicz w ciąży. Piękne siostry zdradziły, jak się czują

Rozalia Mancewicz urodziła. Miss Polonia pokazała zdjęcie maluszka i zdradziła imię [FOTO]

Pod postem Mancewicz popłynęło morze gratulacji od obserwatorów, również od koleżanek z branży. Gratulacje i miłe słowa zostawiła m.in. Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska, która oczekuje trzeciej pociechy.

Rozalia Mancewicz ponad dziesięć lat temu zdobyła zaszczytny tytuł Miss Polonia. Choć modelka obecna była w show-biznesie i chętnie pokazywała się na ściankach i imprezach,  nigdy nie ukrywała, że marzy o dzieciach i stabilizacji. W jednym z wywiadów Rozalia mówiła, że chciałaby mieć czwórkę dzieci. W kwietniu 2016 roku Rozalia i jej mąż Marcin po raz pierwszy zostali rodzicami syna Henryka.

Warto dodać, że w polskim show-biznesie trwa istny baby boom. Na swoje pociechy oczekują m.in. Ania Starmach, Agnieszka Kaczorowska oraz Agnieszka Włodarczyk.