Zamknij

Rozalia Roszyk w Playboyu - kim jest gwiazda kwietniowego numeru? [GALERIA]

Redakcja
16.03.2018 16:44
Rozalia Roszuk kim jest pogodynka
fot. Instagram/Roszyk

Rozalia Roszyk w kwietniowym wydaniu Playboya pozuje w odważnej, seksownej sesji. Na co dzień jest... prezenterką pogody, modelką i gwiazdą Instagrama. Jej konto śledzi 15 tysięcy osób.

W kwietniowym wydaniu magazynu "Playboy" pojawi się pikantna sesja zdjęciowa z udziałem pięknej Rozalii Roszyk. Kim jest gwiazda nowego numeru?

Rozalia Roszyk: kim jest modelka z kwietniowego "Playboya"?

21-letnia Rozalia pochodzi z Sycowa w województwie dolnośląskim. Trzy lata temu zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. Od lat interesuje się modelingiem. Jednak jej głównym zajęciem jest obecnie praca w katowickiej telewizji TVP3. Roszyk jest tam... pogodynką. Pracę łączy ze studiami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, gdzie studiuje dziennikarstwo.

Rozalia Roszyk - gwiazda "Playboya" i Instagrama

Modelka od dłuższego czasu prowadzi swój profil na Instagramie i cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. W tej chwili śledzi ją 15 tysięcy użytkowników serwisu. Roszyk bardzo często umieszcza tam odważne zdjęcia. Teraz pochwaliła się tym z sesji do kwietniowego "Playboya".

Jak widać, sesja jest bardzo odważna, ale - co zauważają fani w sieci - modelka może bez obaw eksponować swoje wdzięki. Zobaczcie, jak wygląda!

RadioZET.pl/SA