Zamknij

Rozalia i Natalia Mancewicz w ciąży. Piękne siostry zdradziły, jak się czują

07.10.2020 11:01
Rozalia Mancewicz
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Rozalia i Natalia Mancewicz są w ciąży. Dla Rozalii będzie to już druga pociecha, z kolei jej siostra przywita na świecie pierwsze dziecko. Obie siostry mają wyznaczony termin porodu na ten sam miesiąc. Siostry Mancewicz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziły, jak się czują w błogosławionym stanie.

Rozalia i Natalia Mancewicz już niedługo zostaną mamami. Dla Rozalii będzie to już drugie dziecko, z kolei jej siostra Natalia przywita na świecie pierwszą pociechę. Co ciekawe, obie siostry mają wyznaczony termin porodu na ten sam miesiąc.

Najpierw radosną nowiną podzieliła się z rodziną Rozalia, a kolei tydzień później informację o  ciąży przekazała Natalia. Rozalia Mancewicz przywita na świecie córeczkę, z kolei płeć dziecka Natalii jeszcze nie jest znana.

Rozalia i Natalia Mancewicz są w ciąży. Siostry zdradziły, jak się czują

"U mnie będzie siostrzyczka, będzie parka, więc bardzo się cieszymy. U Natalii jeszcze czekamy" - powiedziała Rozalia Mancewicz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Siostry nie ukrywają, że w ciąży mają spory apetyt i nie odmawiają sobie jedzenia. Miss Polonia chętnie sięga po ogórki kiszone oraz dania mięsne. Z kolei Natalia ma ogromną ochotę na słodycze.

"Czujemy się bardzo dobrze, ale mamy tak duży apetyt, że co chwilę idziemy na przerwę coś zjeść" - podkreślają zgodnie dziewczyny. Obie siostry mają wyznaczony termin porodu na marzec.

Rozalia Mancewicz zaistniała w świadomości widzów, zdobywając tytuł Miss Polonia 2010. Od dłuższego czasu Rozalia działa na obrzeżach show-biznesu, skupiając się przede wszystkim na rodzinie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl