Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozczochrana, spocona i brudna Anna Lewandowska po treningu

24.07.2018 10:23

Ania Lewandowska nie zwalnia tempa. Mimo urlopu znajduje też czas na dobroczynny wysiłek. Pokazała, jak wygląda tuż po treningu. Jest „rozczochrana, spocona i brudna”.

Anna Lewandowska fot. Instagram

„Rozczochrana, spocona, brudna, ale wciąż uśmiechnięta! Krótki (bo na więcej nie miałam dzisiaj siła) trening funkcjonalny! Rób to co sprawia Ci przyjemność... nie dla innych, a dla siebie, słuchając swojego organizmu!” – tak Ania napisała przy zdjęciu, które wykonane zostało tuż po wyczerpującym treningu.

Rzeczywiście widać po niej ten wysiłek?

„Jak prawdziwa, z krwi i kości, mama” – tak skomentowała fotkę Ani jedna z fanek.

Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o tym, że Lewandowska coraz częściej wrzuca do sieci fotki, na których pokazuje swoje drugie, mniej znane i mniej „idealne” oblicze – pozuje bez makijażu, nieuczesana, z wypiekami na twarzy, czyli taka, jaka naprawdę jest po każdym treningu.

Ta bardziej „normalna” wersja wielu internautom wyraźnie się podoba, bo choć ludzie potrzebują wzorca, do którego dążą (na przykład walcząc z nadwagą czy o poprawę sylwetki), to jednak chcą wiedzieć, że nawet Anna Lewandowska nie zawsze jest idealna. To po prostu czyni ją bardziej naturalną i ludzką. Być może właśnie z tego powodu dużą popularność w sieci zdobywa kontrowersyjna Fit Matka Wariatka.

RadioZET.pl/SA

Oceń