Zamknij

Rozenek chce być jak Lewandowska? Planuje wydać DVD z ćwiczeniami

Redakcja
22.02.2018 14:22
Małgorzata Rozenek
fot. Insta

Małgorzata Rozenek przez długi czas znana była jako „Perfekcyjna pani domu”. Teraz zabłyśnie w programie „Iron-Majdan”, gdzie pojawi się u boku swojego męża Radosława Majdana. Wygląda jednak na to, że ma już kolejne pomysły na swoją karierę. Zamierza wydać DVD z ćwiczeniami!

Czyżby Małgorzata Rozenek zamierzała robić karierę jako trenerka fitness? Jak informuje „Super Express”, gwiazda nosi się z zamiarem nagrania DVD z ćwiczeniami. Podobno nie wyklucza również, że wyda książkę o zdrowym stylu życia. Choć celebrytka dotąd oficjalnie nie informowała, że chce wkroczyć w branżę „fit”, to jednak wiadomo, że od wielu miesięcy interesuje się tym tematem.

Najpierw przez pewien czas ćwiczyła pod okiem Ewy Chodakowskiej i wraz z trenerką wybrała się na turnus sportowy na Mykonos. Uwadze fanów Rozenek nie umknęły też filmiki z ćwiczeniami, które coraz częściej gwiazda zamieszcza na Instagramie. A to ćwiczenia z piłką, a to hantle, a to fotki z wizyt w klubach fitness.

Czy w ten właśnie sposób Małgorzata Rozenek robi sobie grunt pod zaistnienie jako ekspert od treningów? Z pewnością przekonamy się niebawem. Na razie gwiazda skoncentrowana będzie na kilku nowych projektach — m.in. swojej stronie internetowej, którą uruchomiła kilka tygodni temu.

RadioZET.pl/SA