Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozenek chce być jak Lewandowska? Planuje wydać DVD z ćwiczeniami

22.02.2018 14:22

Małgorzata Rozenek przez długi czas znana była jako „Perfekcyjna pani domu”. Teraz zabłyśnie w programie „Iron-Majdan”, gdzie pojawi się u boku swojego męża Radosława Majdana. Wygląda jednak na to, że ma już kolejne pomysły na swoją karierę. Zamierza wydać DVD z ćwiczeniami!

Małgorzata Rozenek fot. Insta

Czyżby Małgorzata Rozenek zamierzała robić karierę jako trenerka fitness? Jak informuje „Super Express”, gwiazda nosi się z zamiarem nagrania DVD z ćwiczeniami. Podobno nie wyklucza również, że wyda książkę o zdrowym stylu życia. Choć celebrytka dotąd oficjalnie nie informowała, że chce wkroczyć w branżę „fit”, to jednak wiadomo, że od wielu miesięcy interesuje się tym tematem.

Najpierw przez pewien czas ćwiczyła pod okiem Ewy Chodakowskiej i wraz z trenerką wybrała się na turnus sportowy na Mykonos. Uwadze fanów Rozenek nie umknęły też filmiki z ćwiczeniami, które coraz częściej gwiazda zamieszcza na Instagramie. A to ćwiczenia z piłką, a to hantle, a to fotki z wizyt w klubach fitness.

Czy w ten właśnie sposób Małgorzata Rozenek robi sobie grunt pod zaistnienie jako ekspert od treningów? Z pewnością przekonamy się niebawem. Na razie gwiazda skoncentrowana będzie na kilku nowych projektach — m.in. swojej stronie internetowej, którą uruchomiła kilka tygodni temu.

RadioZET.pl/SA

Oceń