Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozenek dla tej sumy zrezygnowała z tworzenia perfum dla firmy Radka

31.08.2018 11:40

Małgorzata Rozenek niedawno pochwaliła się nowym kontraktem z firmą kosmetyczną. Okazuje się, że wybierając tę współpracę, zrezygnowała jednocześnie z tworzenia perfum dla firmy Radka Majdana. Jednak suma, jaką za to zgarnęła, z pewnością to osłodzi.

Małgorzata Rozenek fot. Instagram

Małgorzata Rozenek ma dobrą passę. Jest zasypywana propozycjami reklamowymi i świetnie korzysta z aktualnej popularności. Miała nawet zaangażować się w tworzenie linii perfum dla firmy swojego męża, Radosława Majdana. Okazuje się jednak, że na jakiś czas musi te plany zwiesić. Wszystko przez jej najnowszy duży kontrakt reklamowy z producentem kosmetyków. W jej umowie zawarty został paragraf o zakazie konkurencji. Z tego powodu Rozenek nie spełni marzenia ukochanego.

Okazuje się jednak, że osłodą w tej sytuacji jest dla niej niebagatelna sumka, którą gwiazda zgarnęła za kontrakt. To aż pół miliona złotych, a podobno, jeśli reklamowane przez nią perfumy będą się dobrze sprzedawać, to może liczyć na przedłużenie kontraktu – informuje „Fakt”.

Przypomnijmy, że niedawno Rozenek pochwaliła się kampanią dla Avon i to, zdaje się, właśnie ta kampania wiąże ją zakazem konkurencji. Ale przecież 500 tysięcy to suma niemała, a czas na perfumy dla Radka jeszcze przyjdzie.

Dodajmy, że Małgorzata Rozenek została twarzą Avon i pojawiła się już na pierwszym jesiennym katalogu, dołączając do takich polskich gwiazd, jak Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Socha czy Weronika Rosati, które także wcześniej reklamowały znaną markę. Warto też wspomnieć, że tuż po tym, jak Rozenek ogłosiła współpracę z Avonem, Joanna Krupa zarzuciła jej promowanie firm, które testują kosmetyki na zwierzętach.

RadioZET.pl/SA

Oceń