Zamknij

Rozenek i Majdan obchodzą rocznicę ślubu. Radzio pamiętał – to kupił Małgosi

Redakcja
10.09.2018 13:45
Majdan Rozenek
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą dziś rocznicę ślubu. O wyjątkowym dniu w social mediach przypomniała Małgosia i pokazała nawet, co z tej okazji dostała od męża.

10 września 2018 wypada druga rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Z tej okazji „najlepsza Pysiula na świecie” – jak o sobie napisała Rozenek na Instagramie – pochwaliła się zdjęciem prezentu rocznicowego, jaki dostała od swojego męża. Co to takiego? Okazuje się, że jest to wielki bukiet róż. Nie wiemy, ile ich jest, bo naprawdę trudno się doliczyć. Wygląda imponująco. Zdjęcie zostało podpisane krótko: „Kiedy mąż pamięta o rocznicy”.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: rocznica ślubu

Od razu posypały się gratulacje i oczywiście pytania o to, ile jest róż w bukiecie. To, jak na razie, pozostało tajemnicą.

W odpowiedzi na posta Małgorzaty Rozenek z bukietem róż na swoim Instagramie zdjęcie zamieścił też Radek Majdan. Pokazał fotkę ze ślubu – on pozuje w garniturze, ona w ślubnej sukni. Zdjęcie opatrzył prostymi, wymownymi słowami: „When a man loves a woman...”.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyglądają na bardzo zgraną parę. Przyłączamy się do życzeń na rocznicę i życzymy im wielu kolejnych.

Ciekawe, jaki prezent dla męża przygotowała na rocznicę Małgosia.

RadioZEt.pl/SA