Zamknij

Rozenek i Majdan starają się o dziecko. Gwiazda potwierdziła plany

Redakcja
28.02.2018 11:10
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują dziecko
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starają się o dziecko — tak wynika z wypowiedzi Rozenek po zakończeniu pokazu prasowego „Iron Majdan”. Co dokładnie powiedziała?

Już jakiś czas temu Małgorzata Rozenek przyznała w jednym z wywiadów, że ona i Radosław Majdan chcieliby mieć razem dziecko. Gwiazda przyznawała, że marzą o tym, ale nie da się wszystkiego przewidzieć i zaplanować. Już wcześniej mieli takie plany, jednak duża popularność, jaka spadła na nich po udziale w „Azji Express” sprawiła, że zwyczajnie nie mieli czasu na rodzicielskie dążenia.

Do tej pory Małgorzata Rozenek nie zapowiadała wprost, że starają się o potomka. Teraz jednak, przy okazji pokazu prasowego „Iron Majdan”, „perfekcyjna pani domu” wyjawiła, że... ona i jej mąż zaczną starać się o dziecko po zakończeniu prac nad show. Jak wiadomo, wszystkie odcinki zostały już nakręcone, więc prawdopodobnie para już podjęła ku temu właściwe kroki.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Fani zastanawiają się, jakiej płci dziecko woleliby Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: chłopca czy dziewczynkę? Odpowiedź na to pytanie już znamy, bo celebrytka przyznawała wcześniej, że chciałaby doczekać się dziewczynki. Jak wiadomo, ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, więc córeczka jest jej marzeniem.

Życzymy spełnienia rodzicielskich planów.

RadioZET.pl/Plejada/SA