Zamknij

Rozenek i Majdan w lesie jak na wybiegu? „Lans na grzyby”

Redakcja
13.08.2018 14:55
Rozenek i Majdan w lesie jak na wybiegu? „Lans na grzyby”
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan często chwalą się w sieci zdjęciami z prywatnego życia. Wczoraj umieścili w mediach społecznościowych fotografię z wyprawy na grzyby. Internauci skrytykowali ubrania, w jakich zaprezentowała się para.

Choć Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzbudzają w internautach i widzach skrajne uczucia, to nie można odmówić im popularności. Profil „perfekcyjnej pani domu” na Instagramie obserwuje już ponad 760 tysięcy użytkowników, a para regularnie pojawia się na ekranach telewizorów oraz na branżowych imprezach. Ostatnio małżeństwo brylowało na otwarciu nowego sklepu modowego. Małgorzata i Radosław bardzo często chwalą się również fotografiami z prywatnego życia. Relacjonowali między innymi swój wakacyjny pobyt w Hiszpanii. Kilka dni temu Majdan opublikował natomiast zdjęcie z wyprawy na grzyby. Niepozorna fotografia podzieliła fanów.

Małgorzata Rozenek lansuje się w lesie?

Na zdjęciu para stoi przytulona pośród drzew, a Małgorzata trzyma wiklinowy koszyk. Majdan podpisał fotografię „jednak poszliśmy na grzyby”. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że małżonkowie zdecydowali się na dość oryginalne kreacje. Wielu fanów zauważyło, że markowe ubrania Małgorzaty i kamizelka jej męża to strój raczej na wybieg niż rodzinne grzybobranie. Internauci nie oszczędzili również białych kaloszy, w jakich zaprezentowała się para. Pod postem pojawiły się niepochlebne komentarze.

Szanuję Waszą medialną popularność i stylizacje ale to przesada żeby zakładać kalosze do lasu jak w lesie susza”.

Ja pierniczę nawet w lesie wylansowani na okładkę Vogue”.

Ok, to teraz czekamy na kolejny kontrowersyjny sponsorowany post w markowej stylizacji podczas zbierania ziemniaków”.

Rzeźnicy na rzeźniach takie białe gumowce noszą...”

To tylko niektóre ze wpisów, jakie znaleźć można pod zdjęciem. Na szczęście część fanów wyraziła zrozumienie dla zamieszczonej fotografii i podkreśliła, że każdy może ubierać się tak, jak uzna za stosowne.

RadioZET.pl/MF