Zamknij

Rozenek i Wieniawa imprezują. Celebryci na otwarciu nowego sklepu

Redakcja
09.08.2018 11:44
Rozenek i Wieniawa imprezują. Celebryci na otwarciu nowego sklepu
fot. EAST NEWS/Kamil PIKLIKIEWICZ

Wakacje to w show-biznesie czas, gdy niewiele jest okazji, by celebryci mogli pokazać się w nowych kreacjach i wspólnie zabawić. Nic więc dziwnego, że na imprezie otwierającej nowy sklep modowy stawiła się masa gwiazd, między innymi Małgorzata Rozenek i Julia Wieniawa.

Sezon wakacyjny w Polsce nie sprzyja dużym branżowym imprezom, na których celebryci mogą pozować na ściankach i przechadzać się po czerwonym dywanie. Nic więc dziwnego, że każde większe wydarzenie wzbudza zainteresowanie gwiazd. Tym bardziej że często samo pojawienie się na tego typu wydarzeniach przynosi im także spore zyski. Ostatnio mówiło się między innymi o dochodach Julii Wieniawy z tego tytułu. Nie inaczej było na imprezie towarzyszącej otwarciu w naszym kraju sklepu internetowego About You.

Pierwsza liga krajowych celebrytów bawiła się razem

About You to platforma internetowa oferująca sprzedaż odzieży, galanterii skórzanej, perfum czy zegarków. Wszystkie produkty pochodzą od znanych marek, takich jak Calvin Klein, Tom Tailor czy G-Star RAW. Nie można było wymarzyć sobie lepszej okazji do zorganizowania wydarzenia, na którym pojawią się znane nazwiska.

Na hucznej imprezie zorganizowanej w centrum Warszawy bawili się między innymi: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Julia Wieniawa wraz z Antkiem Królikowskim, Anna Mucha, Natalia Siwiec, Piotr Stramowski, Maja Sablewska czy Maffashion. Jednak gwiazd telewizyjnych i internetowych było o wiele więcej. Panie zachwycały modnymi kreacjami i fryzurami, a panowie z przyjemnością pozowali z ukochanymi do zdjęć.

Otwarcie platformy About You
fot. Instagram:@m_rozenek

Zdjęciem z imprezy pochwaliła się na Instagramie Małgorzata Rozenek. Jak widać, wraz z mężem bawiła się świetnie w towarzystwie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Fotografię podpisała „dziś melanż”.

RadioZET.pl/MF