Zamknij

Rozenek o ciąży. Pokazała wynik testu i USG. "Dowiedziałam się na 5 min przed wejściem do samolotu"

11.06.2021 17:38
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek opublikowała ciążowe zdjęcia. Przebywająca na wakacjach w Meksyku gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowym wyznaniem. Oprócz wyniku testu ciążowego pokazała także zdjęcia USG. 

Małgorzata Rozenek świętowała w Meksyku pierwsze urodziny syna Henryka. Dokładnie rok temu gwiazda wydała na świat swoje trzecie dziecko, a zarazem pierwsze ze związku z Radosławem Majdanem. Podobnie jak starsi synowie Małgorzaty, Henio począł się dzięki metodzie in vitro. Gwiazda nie ukrywała, że przeprawa przez terapię hormonalną i kolejne procedury wiązała się z pasmem ogromnych emocji. Zanim Majdanowie zobaczyli na USG bijące serce swojego synka, musieli zmierzyć się z licznymi rozczarowaniami i dojmującą stratą jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej. 

W końcu 10 czerwca 2020 roku Radosław Majdan z dumą ogłosił narodziny syna. To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 gr/58 cm. Snuję już co do niego plany treningowe. Przed Wami Henio - napisał na Instagramie, prezentując zdjęcia z porodówki. Niedawno Majdan napomknął, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko z Gosią. Ona, pytana o to samo, odpowiadała w bardziej umiarkowanym tonie.  

Co prawda mój Radosław ma swoje plany, ale chyba dla nas ten temat jest zakończony, choć nigdy nie mówię nigdy - powiedziała w rozmowie z Plotkiem i dodała, że na przeszkodzie stoją nie tyle chęci, ile świadomość upływającego czasu i możliwości biologiczne. 

Małgorzata Rozenek ujawniła szczegóły ciąży

43-letnia Małgorzata Rozenek wykorzystała urodziny Henia, by podzielić się z fanami niezwykłym wyznaniem. Prowadząca "Projekt Lady" opublikowała solidną porcję zdjęć ukazujących ją z zaokrąglonym brzuszkiem i zdradziła, że o ciąży dowiedziała się w dość nietypowych okolicznościach. 

O ciąży dowiedziałam się na 5 min przed wejściem do samolotu. Później biegałam po Londynie w euforii, a jak wróciliśmy zrobiliśmy zwykły test, żeby pokazać naszym pannom i Georgusiowi. Całą ciążę głównie spałam i jadłam i było NAJLEPIEJ - wspomina Gosia.

Dziś Henio Majdan ma skończony roczek, a o wyczerpujących przeprawach przez in vitro przypominają Majdanom już tylko zdjęcia. Para uwieczniła m.in. pozytywny wynik testu, USG potwierdzające rozwijającą się ciążę oraz różne zabawne sytuacje z okresu dziewięciu miesięcy. 

Zatem przeżyjmy to jeszcze raz!