Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozenek pokazała zdjęcie książki. Nie zauważyła, co odbija się w jej okularach

20.07.2018 13:25

Małgorzata Rozenek znów wypoczywa. Na Instagramie pokazała zdjęcie książki, jaką dostała od swojego męża do przeczytania w wolnych chwilach. Naprawdę nie zauważyła, co jeszcze pokazała na fotce?

Małgorzata Rozenek fot. Instagram

Nie wiadomo, co Małgorzacie Rozenek chciał zasugerować jej mąż Radosław Majdan, wybierając książkę zatytułowaną „Posłuszna żona”, choć celebrytka z pewnością z książki jest zadowolona, skoro pochwaliła się nią na Instagramie. Razem z kilkoma zdjęciami z wypoczynku, którego rodzina akurat zażywa, gwiazda zaprezentowała okładkę wspomnianej książki ułożonej prawdopodobnie na leżaku, na którym się opala. Na pierwszy rzut oka widać rzeczywiście książkę, choć nie sposób nie zwrócić uwagi na leżące obok okulary i... odbijający się w nich biust Rozenek.

Fani od razu dostrzegli ten niezamierzony element zdjęcia:

„Daj znać jak książka. Ciekawa jestem. Noo i ładne okulary”, „Ja tam widzę tylko....okulary” – czytamy w komentarzach. Niektórzy uznali, że prezentowanie biustu w odbiciu okularów jest wyraźnie celowe.

„Śmieszy mnie takie niby «przypadkiem» bo inaczej trochę nie wypada” – napisała jedna z internautek.

Czy gwiazda rzeczywiście nie zauważyła, że w okularach odbija się jej dekolt w skąpym bikini? Nam się zdaje, że w zestawieniu z tytułem prezentowanej książki jest to coś w rodzaju „manifestu wolności”.

RadioZET.pl/SA

Oceń