Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozenek skrytykowana za nietypową biżuterię

19.02.2018 13:14

Małgorzata Rozenek z krytyką i hejtem w sieci spotyka się nieustannie. Jednak jedno z jej niedawnych zdjęć wywołało wielką burzę, której sama celebrytka się pewnie nie spodziewała.

Małgorzata Rozenek różaniec fot. Instagram

Małgorzata Rozenek wraz z synami i Radosławem Majdanem spędzają czas w Singapurze. Na Instagramie gwiazdy nie brakuje rodzinnych zdjęć ze wspólnego wypoczynku. Jedna z niedawnych fotek wywołała w sieci burzę — i nie chodzi wcale o przesadnie „gołe” zdjęcie. Przeciwnie: niepozorne ujęcie z rodzinnego wypadku do ZOO. Rozenek prezentuje się na nim w białej bluzce, do której dobrała nietypową biżuterię: różaniec. Choć moda na takie ozdoby nie jest żadną nowością, niektórzy internauci poczuli się dotknięci i zwrócili celebrytce uwagę.

Zagłosuj

Czy różaniec można traktować jak ozdobę/biżuterię?

„Wiesza sobie Pani różaniec na szyi, a jest reprezentantka rogatego” — napisała jednak z internautek. „Chodzi o to że ktoś obwiesza się różańcami a prezentuje wartości niezgodne z KK. To Po prostu hipokryzja”. „Osobą rozwiedziona, w związku niesakramentalnym, promującą nagość, pożądanie reprezentuje rogatego” — dodaje potem. Celebrytce na pomoc ruszyły inne użytkowniczki, które zaczęły tłumaczyć, że nie ma nic dziwnego lub niewskazanego w noszeniu różańca na szyi. Ostatecznie zdjęcie stało się powodem mocnej wymiany zdań pomiędzy internautami.

Sama Rozenek zabrała głos i początkowo skomentowała krótko: „Tego się nawet czytać nie da”. Mimo to komentarzy nadal przybywało, aż właścicielka zdecydowała zablokować hejtującą internautkę: „Blokuje panią, mój instagram to nie miejsce na pani radykalizm. Mam nadzieję, że pani jako żarliwa katoliczka spędza swój czas nie tylko na ig awanturach ale tez na realnej pomocy innym. To przez takie osoby jak pani polski kościół katolicki, którego wyznawczynią ja tez jestem, traci wiernych” — napisała.

RadioZET.pl/SA

Oceń