Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozenek też chce być trenerką? "Nie musisz robić całego treningu od razu"

24.07.2018 12:59

Małgorzata Rozenek ma teraz "swoje pięć minut". Perfekcyjna pani domu pokazała teraz zupełnie nowe oblicze: jest aktywna, przebojowa i do tego bardzo eksponuje swoje wdzięki. Czyżby zamierzała sprawdzić się jako trenerka fit?

Małgorzata Rozenek fot. Instagram

Małgorzata Rozenek przeszła w show biznesie dużą ewolucję. Z żony aktora Jacka Rozenka stała się "perfekcyjną panią domu" w programie o tym samym tytule, gdzie uczyła kobiety, jak dbać o dom. Potem celebrytka uznała, że łatka perfekcyjnej kucharki i sprzątaczki już jej przeszkadza, więc zmieniła nieco swój wizerunek.

Od kiedy jest z Radosławem Majdanem stała się seksowną, pewną siebie kobietą, która chętnie pokazuje w sieci zdjęcia w skąpych strojach. Jest też aktywna, a filmikami czy zdjęciami ze swoich treningów także dzieli się w sieci. Nic dziwnego, że internauci zastanawiają się czy przypadkiem Małgorzata Rozenek nie aspiruje też do bycia "trenerką Polek", jak to dzieje się z różnymi celebrytkami, kiedy na przykład po ciąży zaczynają prezentować swoją nienaganną sylwetkę i wydawać płyty z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży/po ciąży.

Skoro Rozenek ma swoje pięć minut, to czemu miałaby nie spróbować iść w tę stronę? Niestety, musiałaby popracować nad wiarygodnością, bo nie wszyscy wierzą w jej ciężkie treningi. Niedawno gwiazda pokazała zdjęcie, na którym "kołczuje", że  "trening musi być". Jak przyznaje w komentarzach, odbywa "trzy treningi tygodniowo plus rower, czasem bieżnia".

"Trening musi być. Wystarczy kawałek miejsca i schody, ważne żeby się ruszyć. Nie musisz robić całego treningu od razu zrób cokolwiek. To i tak będzie lepiej niż nic. Wakacje to dobry czas na zmiany. Kto jest ze mną?" - zachęca.

"Nie trening tylko zdjęcia. A to różnica" - pisze pod zdjęciem internautka. Ktoś dodaje: "i fotograf też musi być".

Jednak w wielu komentarzach internauci zaznaczają, że przecież żeby tak wyglądać, Małgorzata Rozenek z pewnością musi ćwiczyć. "Taka sylwetka do zdjęcia to nie ma co się oszukiwać jest efektem treningu" - pisze ktoś.

Czyżby pod tymi zachętami do ćwiczeń coś się kryło i na przykład niebawem ukaże się jakaś płyta z ćwiczeniami Małgorzaty Rozenek? Nie bylibyśmy zaskoczeni.

RadioZEt.pl/SA

Oceń