Zamknij

Rozenek też chce być trenerką? "Nie musisz robić całego treningu od razu"

Redakcja
24.07.2018 12:59
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek ma teraz "swoje pięć minut". Perfekcyjna pani domu pokazała teraz zupełnie nowe oblicze: jest aktywna, przebojowa i do tego bardzo eksponuje swoje wdzięki. Czyżby zamierzała sprawdzić się jako trenerka fit?

Małgorzata Rozenek przeszła w show biznesie dużą ewolucję. Z żony aktora Jacka Rozenka stała się "perfekcyjną panią domu" w programie o tym samym tytule, gdzie uczyła kobiety, jak dbać o dom. Potem celebrytka uznała, że łatka perfekcyjnej kucharki i sprzątaczki już jej przeszkadza, więc zmieniła nieco swój wizerunek.

Od kiedy jest z Radosławem Majdanem stała się seksowną, pewną siebie kobietą, która chętnie pokazuje w sieci zdjęcia w skąpych strojach. Jest też aktywna, a filmikami czy zdjęciami ze swoich treningów także dzieli się w sieci. Nic dziwnego, że internauci zastanawiają się czy przypadkiem Małgorzata Rozenek nie aspiruje też do bycia "trenerką Polek", jak to dzieje się z różnymi celebrytkami, kiedy na przykład po ciąży zaczynają prezentować swoją nienaganną sylwetkę i wydawać płyty z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży/po ciąży.

Skoro Rozenek ma swoje pięć minut, to czemu miałaby nie spróbować iść w tę stronę? Niestety, musiałaby popracować nad wiarygodnością, bo nie wszyscy wierzą w jej ciężkie treningi. Niedawno gwiazda pokazała zdjęcie, na którym "kołczuje", że  "trening musi być". Jak przyznaje w komentarzach, odbywa "trzy treningi tygodniowo plus rower, czasem bieżnia".

"Trening musi być. Wystarczy kawałek miejsca i schody, ważne żeby się ruszyć. Nie musisz robić całego treningu od razu zrób cokolwiek. To i tak będzie lepiej niż nic. Wakacje to dobry czas na zmiany. Kto jest ze mną?" - zachęca.

"Nie trening tylko zdjęcia. A to różnica" - pisze pod zdjęciem internautka. Ktoś dodaje: "i fotograf też musi być".

Jednak w wielu komentarzach internauci zaznaczają, że przecież żeby tak wyglądać, Małgorzata Rozenek z pewnością musi ćwiczyć. "Taka sylwetka do zdjęcia to nie ma co się oszukiwać jest efektem treningu" - pisze ktoś.

Czyżby pod tymi zachętami do ćwiczeń coś się kryło i na przykład niebawem ukaże się jakaś płyta z ćwiczeniami Małgorzaty Rozenek? Nie bylibyśmy zaskoczeni.

RadioZEt.pl/SA