Zamknij

Rozenek wywołała dyskusję o starzeniu się. Internautka: „kobiety nie potrafią godzić się z upływem czasu”

Redakcja
26.07.2018 12:02
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek zamieściła zdjęcie w seksownej letniej sukience i wywołała dyskusję o... starzeniu się. Czy Małgorzata Rozenek nie potrafi się pogodzić z upływem czasu?

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek w sieci ostatnio wywołują sporo komentarzy – i to pewnie niekoniecznie takich, jakie gwiazda chciałaby widzieć. Dopiero co zarzucono jej, że przesadza z retuszowaniem zdjęć, przez co nie zauważyła nawet, że usunęła sobie pępek, jednak gwiazda wyjaśniła, że po prostu „tak pada światło”. Teraz internauci wszczęli rozmowę na temat starzenia się gwiazd – a raczej tego, że wiele z nich nie potrafi się z upływającym czasem pogodzić.

Zobacz też: Żona Sławomira bez makijażu. "Wygląda na 50 lat"

Najpierw pod zdjęciem celebrytki, na którym prezentuje się w letniej sukience odsłaniającej biust, pojawiły się dziesiątki komentarzy z analizą wyglądu jej biustu. Jedni zazdroszczą – czy to sztuczny, czy prawdziwy – inni współczują bólu kręgosłupa z powodu przedźwigania. Niektórzy sugerują, że piersi Rozenek są większe, tak jak i biodra, i twierdzą, że ta zmiana kształtów coś za sobą niesie. Inni zauważyli jednak w związku ze zdjęciem Małgorzaty Rozenek, że wiele osób nie umie się godzić z upływem czasu.

„Ja widzę poważny problem w tym, że dziś kobiety nie potrafią godzić się z widocznym upływem czasu, czy też ze swoimi niedoskonałościami. I to jest temat do rozmowy” – mówi jedna z internautek.

Inna stwierdza, że przecież skoro można, to dlaczego się nie „poprawiać”? „Skoro kobiety w dzisiejszych czasach maja możliwość poprawienia mankamentów swojej urody to dlaczego miałby tego nie robić?”. Całemu „zamieszaniu” winne jest to zdjęcie:

„Przecież teraz tyle kobiet popada w depresję, ma problemy z osobowością, właśnie przez to, że nakłada się na nie ogromną presję bycia idealną, oczywiście z wyglądu. Życzę wszystkim kobietom, by były szczęśliwe takie jakie są, że swoimi niedoskonałościami” – odpowiada autorka pierwszego z powyższych komentarzy. I ostatecznie pointuje, że wieczna młodość i piękny wygląd z pewnością nie prowadzą do szczęścia.

„Kto wejdzie w świat show-biznesu i zarabia na wyglądzie zwykle chce jak najdłużej się utrzymać w branży, co wiąże się z wszelkiego rodzaju poprawkami w wyglądzie. Rzadko spotyka się kobiety, które zaczęły karierę medialną i pozostały naturalne. Im lepiej wyglądasz tym większa publika. Dlatego rozumiem, że niektórzy właśnie przez taki sposób zarabiania muszą coś z sobą robić, np. modelki. Tylko w tym świecie show-biznesu zawsze pojawi się ktoś młodszy, piękniejszy, dlatego to takie kruche. Nie wiem czy w konsekwencji prowadzi do szczęścia” – pisze.

Małgorzata Rozenek nie zareagowała na żaden z tych komentarzy. Ciekawe, co myśli na ten temat. Ostatecznie przecież, każdy ma prawo decydować o sobie i nikomu nic do tego.

RadioZET.pl/SA