Zamknij

Roznerski i Zawadzka już nie są parą - kolejne rozstanie w show biznesie

Redakcja
16.10.2017 15:29
Marcelina Zawadzka Mikołaj Roznerski
fot. screen

Mikołaj Roznerski nie może narzekać na brak fanek. Przystojny aktor, który od pewnego czasu związany był z Marceliną Zawadzką, znów jest singlem. On i Marcelina rozstali się. Jaki był powód? Niestety, prozaiczny.

Fanki Mikołaja Roznerskiego z pewnością są zadowolone z wieści, że aktor znów jest singlem. On i Marcelina Zawadzka, była miss, związani byli od czterech miesięcy. Niestety, po tak krótkim czasie zdecydowali o zakończeniu tej relacji. Znajomi pary wyjawili magazynowi Party, że powodem tej decyzji była... praca. Obydwoje koncentrują się na swojej karierze i poświęcają jej tak wiele czasu, że nie starczy go im na budowanie związku. Choć Roznerski i Zawadzka byli razem zaledwie cztery miesiące, to jednak taka sytuacja nigdy nie jest łatwa.

Sposobem Zawadzkiej na odreagowanie jest podobno daleka podróż. Była miss postanowiła na pewien czas wycofać się, by móc przyzwyczaić się do zaistniałej sytuacji. Party donosi, że Marcelina zwykle nie daje po sobie poznać, kiedy jest jej źle i woli w takich chwilach po prostu zaszyć się z dala od innych.

Para nie skomentowała dotąd swojego rozstania, jednak z pewnością było to dla jej otoczenia dużym zaskoczeniem. Marcelina i Mikołaj uznawani byli za udaną, dogadującą się parę. Wszyscy trzymali za nich kciuki. Niestety, życie napisało swój scenariusz.

RadioZEt.pl/Party/SA