Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rozstanie Weroniki Rosati. Czy sama wychowa dziecko?

28.06.2018 12:34

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w grudniu mogli cieszyć się z narodzin swojej córki Elizabeth. Jednak prawdopodobnie aktorka wychowa dziecko bez partnera. Po dwóch latach para oddaliła się od siebie.

Rozstanie Weroniki Rosati. Czy sama wychowa dziecko? fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Aktorka i producentka filmowa Weronika Rosati z pewnością nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Od lat jednak bezskutecznie próbuje ułożyć sobie życie uczuciowe. Choć od 2004 roku była związana z kilkoma mężczyznami, między innymi Maxem Kolonko i Piotrem Adamczykiem, nie były to miłości jej życia. Wszystko wskazywało na to, że u boku ortopedy Roberta Śmigielskiego wreszcie odnajdzie stabilizację. Para wyglądała na bardzo zgodną, a w grudniu urodziła się ich córka Elizabeth. Niestety wszystko wskazuje na to, że Weronika wychowa ją sama.

Aktorka rozstaje się z partnerem

Weronika Rosati i Robert Śmigielski poznali się podczas wizyty aktorki w klinice ortopedycznej, gdzie leczyła poważne złamanie. Gorący romans niejednokrotnie przedstawiały na swoich łamach tabloidy i serwisy internetowe. Para nie szczędziła sobie czułych gestów nawet w miejscach publicznych i wspólnie cieszyła się z nadchodzącego potomstwa. W grudniu zeszłego roku w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie córki Weroniki Rosati.

Jak donosi prasa, przyczyną rozpadu związku mają być codzienne obowiązki obojga rodziców. Podczas gdy Weronika poświęca się wychowaniu córki, Śmigielski pochłonięty jest obowiązkami zawodowymi. Oboje w naturalny sposób oddalali się od siebie i, aby uniknąć konfliktów oraz kłótni w obecności dziecka, postanowili rozstać się w przyjaźni. Związek aktorki i ortopedy trwał dwa lata.

Rosati jest aktualnie w pełni pochłonięta macierzyństwem, jednak również przed nią zawodowe wyzwania. Aktorka powraca bowiem na plan serialu „M jak Miłość”.

RadioZET.pl/MF

Oceń