Zamknij

Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Będzie kolejny skandal?

Maciej Friedrich
12.02.2020 15:59
Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Będzie kolejny skandal?
fot. David Hartley / Rex Features/EAST NEWS

Królowa Elżbieta II w ostatnich miesiącach ma się o co martwić. Brytyjska rodzina królewska tonie w skandalach. Po rezygnacji Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszedł czas na rozwód członków monarchii. Co się stało? 

Brytyjska rodzina królewska nieustannie znajduje się pod obserwacją mediów. Nic w tym dziwnego, królowa Elżbieta II i je bliscy wzbudzają na świecie ogromne zainteresowanie. Niestety, monarchini ma wiele powodów do zmartwień. Meghan Markle i Harry ogłosili rezygnację z funkcji książęcych, pojawiły się także informacje o aferze pedofilskiej, w którą wplątany ma być syn królowej Andrzej. Wygląda na to, że to nie koniec zmartwień królowej. 

Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wnuk królowej wywoła skandal?

Peter Phillips, najstarszy wnuk królowej Elżbiety II, stał się powodem zmartwień swojej babci. W mediach coraz częściej mówi się o rozwodzie członka rodziny królewskiej z kanadyjką Autumn. Para pobrała się w 2008 roku i wychowuje dwójkę dzieci. 

W brytyjskich mediach pojawiła się informacja, że uchodzące za bardzo zgrane małżeństwo Petera i Autumn miało zakończyć się separacją, a małżonkowie planują rozwód. "The Sun" informuje, że ich małżeństwo od pewnego momentu było fikcją, a decyzję o rozstaniu miała podjąć małżonka księcia. Co więcej, pojawiają się plotki, że do tak odważnej decyzji miało zainspirować ją odważne zachowanie Meghan Markle i Harry'ego. 

Królowa Elżbieta II z pewnością nie ma powodów do radości.

RadioZET.pl/MF