Zamknij

Rubik całkiem nago w nowej sesji zdjęciowej. Pokazała wszystko [18+]

Redakcja
08.11.2017 15:26
Anja Rubik nago
fot. Instagram/anthonyvaccarello

Anja Rubik jako modelka jest całkiem oswojona z pozowaniem w różnych najdziwniejszych lub odważnych strojach - a nawet i bez nich. Właśnie w sieci znalazły się zdjęcia z artystycznej sesji, na których pozuje bez dolnej bielizny.

Rubik nigdy nie stroniła od kontrowersyjnych sesji zdjęciowych i nie kryła swojego liberalnego stosunku do nagości czy seksualności. Modelka przyznaje też, że traktuje rozbierane zdjęcia jak formę sztuki i nie ma problemu z pozowaniem nago. Teraz na Instagramie pojawiły się zdjęcia, których autorem jest Nobuyoshi Araki - fotograf znany z bardzo erotycznych zdjęć.

Ujęcia są czarno-białe z barwnymi "maźnięciami" farby. Patrząc na nie rzeczywiście dojść można do wniosku, że mają w sobie sporo artyzmu. Niektórych jednak z pewnością zainteresuje głównie modelka: poza tym, że odsłoniła na nich biust, to jeszcze zapozowała tylko w bluzie pokazując krocze.

Każde z odważnych zdjęć Anji Rubik spotyka się z dużym odzewem w sieci. Nie brakuje osób, które doceniają taki rodzaj sztuki i jasno twierdzą, że to naprawdę inspirujące zdjęcia. Nie brakuje też słów krytyki. Czy takie zdjęcia rzeczywiście przekraczają pewne normy?

RadioZET.pl/SA