Zamknij

Ruper Grint nie wie, ile milionów ma na koncie. Na ile wyceniono majątek Rona z „Harry'ego Pottera”?

Redakcja
12.12.2018 14:57
Ruper Grint nie wie, ile milionów ma na koncie. Na ile wyceniono majątek Rona z „Harry'ego Pottera”?
fot. Instagram:@grintrupert

Ruper Grint, który w ekranizacjach przygód Harry'ego Pottera wcielał się w Rona Weasleya, nie przykłada wagi do swojej fortuny. Zapytany o swój majątek nie potrafił odpowiedzieć, ile ma na koncie. A ma niemało.

Świat książek i filmów o przygodach młodego czarodzieja Harry'ego Pottera i jego przyjaciół to zjawisko kultowe. Dla wielu fanów świat stworzony przez J.K. Rowling to niemal religia. Przekłada się to oczywiście również na ogromne dochody z książek, filmów, gadżetów, słodyczy i całej masy innych przedmiotów związanych z uniwersum. Autorka po dziś dzień zarabia krocie, podobnie jak aktorzy, którzy wcielali się w najważniejsze role w filmowych adaptacjach. Nie inaczej jest w wypadku Ruperta Grinta, który wcielał się w najlepszego przyjaciela Harry'ego, Rona Weasleya. Jak się jednak okazuje, sam aktor nie zdaje sobie nawet sprawy, jak bardzo jest bogaty.

ZOBACZ: Jak "Harry Potter" wpływa na dzieci? Zaskakujące badania

Ron
fot. Instagram:@grintrupert

Ile zarabia Rupert Grint?

Podczas wywiadu udzielanego w audycji Radio Times Grint został zapytany, czy wie, jak bardzo jest zamożny. Aktor z rozbrajającą szczerością odparł, że „nie wie dokładnie, ile ma pieniędzy i nie mógłby nawet zgadnąć przybliżonej liczby”. Trzeba przyznać, że Rupert może pozwolić sobie na niewiedzę, ponieważ z pewnością nie musi analizować swoich wydatków i planować budżetu. Redaktorzy poinformowali, że fortuna Grinta wyceniana jest na około 28 milionów dolarów. Sam filmowy Ron zdaje się nie przykładać do pieniędzy zbyt dużej wagi. 

– Za bardzo mnie to nie motywuje. Jeśli już, to sprawia, że czuję się wygodnie. Myślę, że to dobre podejście do sprawy – wyznał w wywiadzie.

Z pewnością jednak Rupert nie żałuje, że rola w serii o Potterze przyniosła mu nie tylko sławę, ale i życiową stabilizację. 

ZOBACZ TEŻ: "Fantastyczne zwierzęta 3": Czy będzie kontynuacja filmów z uniwersum Harrego Pottera?

Rupert Grint
fot. Instagram:@grintrupert

RadioZET.pl/MF