Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ruper Grint nie wie, ile milionów ma na koncie. Na ile wyceniono majątek Rona z „Harry'ego Pottera”?

12.12.2018 14:57

Ruper Grint, który w ekranizacjach przygód Harry'ego Pottera wcielał się w Rona Weasleya, nie przykłada wagi do swojej fortuny. Zapytany o swój majątek nie potrafił odpowiedzieć, ile ma na koncie. A ma niemało.

Ruper Grint nie wie, ile milionów ma na koncie. Na ile wyceniono majątek Rona z „Harry'ego Pottera”? fot. Instagram:@grintrupert

Świat książek i filmów o przygodach młodego czarodzieja Harry'ego Pottera i jego przyjaciół to zjawisko kultowe. Dla wielu fanów świat stworzony przez J.K. Rowling to niemal religia. Przekłada się to oczywiście również na ogromne dochody z książek, filmów, gadżetów, słodyczy i całej masy innych przedmiotów związanych z uniwersum. Autorka po dziś dzień zarabia krocie, podobnie jak aktorzy, którzy wcielali się w najważniejsze role w filmowych adaptacjach. Nie inaczej jest w wypadku Ruperta Grinta, który wcielał się w najlepszego przyjaciela Harry'ego, Rona Weasleya. Jak się jednak okazuje, sam aktor nie zdaje sobie nawet sprawy, jak bardzo jest bogaty.

ZOBACZ: Jak "Harry Potter" wpływa na dzieci? Zaskakujące badania

Ron fot. Instagram:@grintrupert

Ile zarabia Rupert Grint?

Podczas wywiadu udzielanego w audycji Radio Times Grint został zapytany, czy wie, jak bardzo jest zamożny. Aktor z rozbrajającą szczerością odparł, że „nie wie dokładnie, ile ma pieniędzy i nie mógłby nawet zgadnąć przybliżonej liczby”. Trzeba przyznać, że Rupert może pozwolić sobie na niewiedzę, ponieważ z pewnością nie musi analizować swoich wydatków i planować budżetu. Redaktorzy poinformowali, że fortuna Grinta wyceniana jest na około 28 milionów dolarów. Sam filmowy Ron zdaje się nie przykładać do pieniędzy zbyt dużej wagi. 

– Za bardzo mnie to nie motywuje. Jeśli już, to sprawia, że czuję się wygodnie. Myślę, że to dobre podejście do sprawy – wyznał w wywiadzie.

Z pewnością jednak Rupert nie żałuje, że rola w serii o Potterze przyniosła mu nie tylko sławę, ale i życiową stabilizację. 

ZOBACZ TEŻ: "Fantastyczne zwierzęta 3": Czy będzie kontynuacja filmów z uniwersum Harrego Pottera?

Rupert Grint fot. Instagram:@grintrupert

RadioZET.pl/MF

Oceń