Zamknij

Rupert Grint zostanie ojcem. Aktor "Harry'ego Pottera" przyłapany z ciężarną partnerką

Patrycja Chudolińska
14.04.2020 13:03
Rupert Grint Ron Weasley Harry Potter
fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS

Rupert Grint i Georgia Groome spodziewają się pierwszego dziecka. Do sieci wyciekło zdjęcie, które potwierdza, że aktor "Harry'ego Pottera" wkrótce zostanie ojcem.

Rupert Grint zostanie ojcem

Rupert Grint zawdzięcza niebywałą sławę roli Ronalda Weasly w kinowej ekranizacji serii o "Harrym Potterze". Filmowy czarodziej grywał w innych produkcjach, jednak żadna nie przyniosła mu podobnej popularności. Ostatnio Rupert skupiał się bardziej na życiu prywatnym niż zawodowym. W zeszłym roku w mediach pojawiły się pierwsze plotki o jego ślubie, które oficjalnie nie zostały potwierdzone. Teraz w sieci głośno zrobiło się o tym, że aktor wkrótce zostanie ojcem. Paparazzi przyłapali go na spacerze z ciężarną partnerką.

Ron Weasley z "Harry'ego Pottera" spodziewa się dziecka

Rupert Grint i Georgia Groome nie potwierdzili wiadomości o ślubie. Nie przekazali również wcześniej informacji o ciąży. Od początku związku starają się chronić swoją prywatność. Zdjęcia jednak nie kłamią - aktorska para spodziewa się pierwszego dziecka.

- Jestem podekscytowana, że mogę ogłosić, że spodziewają się dziecka - potwierdziła agentka Ruperta w rozmowie z TMZ po wypłynięciu zdjęć paparazzi.

Nie wiadomo, czy Rupert i Georgia spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Agentka aktora nie zdradziła także, w którym miesiącu ciąży jest przyszła mama. Fani filmowego Rona są podekscytowani. W mediach społecznościowych życzą przyszłym rodzicom dużo zdrowia i siły.

RadioZET.pl/PCh