Zamknij

Salma Hayek kończy 54 lata. Gwiazda pochwaliła się zmysłowym zdjęciem w bikini [FOTO]

03.09.2020 13:18
Salma Hayek
fot. AP/Associated Press/East News

Salma Hayek mimo upływu lat prezentuje się fenomenalnie, a figury pozazdrościć może jej niejedna dwudziestolatka. Gwiazda właśnie skończyła 54 lat i z tej okazji pochwaliła się zmysłowym zdjęciem w bikini. Fani zasypali aktorkę komplementami.

Salma Hayek to gwiazda, która zapisała się w pamięci widzów rolami w takich filmach jak m.in. "Desperado" oraz "Frida". Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo, a zapowiedzi najnowszych projektów relacjonuje na Instagramie.

Salma chętnie prezentuje też prywatne zdjęcia. Ostatnio pokazała, jak świętuje 54. urodziny na greckiej wyspie Mykonos. "Zgadnijcie, kto kończy 54. lata" - napisała, przy okazji publikując wdzięki w bikini.

Salma Hayek pokazała zmysłowe zdjęcie w bikini. Gwiazda skończyła 54 lata

Fani w komentarzach życzyli wszystkiego najlepszego aktorce, podkreślając też, że czas się dla niej zatrzymał. Nie zabrakło też wielu komplementów dotyczących urody Salmy Hayek. "Jesteś taka piękna","Jak się czujesz, wiedząc, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie?", "najpiękniejsza" - komplementowali fani. Zmysłowe zdjęcie gwiazdy w bikini zebrało ponad milion polubień.

Prywatnie Salma Hayek od 11 lat jest żoną miliardera Francoisa-Henri Pinaulta. Para doczekała się córki Valentiny Palomy. Salma Hayek oprócz aktorstwa zaangażowana jest w działalność charytatywną. Działa na rzecz zwiększenia świadomości o przemocy wobec kobiet oraz przeciwko dyskryminacji imigrantów.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl