Zamknij

Salma Hayek pochwaliła się jędrnym ciałem. 53-letnia gwiazda pokazała pupę na Instagramie

Sylwia Wamej
03.12.2019 14:11
Salma Hayek
fot. Neilson Barnard/ East News

Salma Hayek to gwiazda, która uchodzi za symbol seksu. Gwiazda mimo upływu lat wciąż wygląda bardzo atrakcyjnie. Potwierdza to jedno z jej ostatnich zdjęć na Instagramie.

Salma Hayek pokazała zmysłowe zdjęcie na Instagramie

Salma Hayek to gwiazda, która zapisała się w pamięci widzów wieloma ciekawymi rolami w kultowych produkcjach. Aktorka zagrała w m.in. "Desperado", "Fridzie" oraz "Piratach".  Gwiazda jest nie tylko utalentowana, ale również piękna.

Na Instagramie chętnie zamieszcza swoje fotografie, które są komentowane przez rzesze fanów. Ostatnio pojawiło się w sieci zdjęcie....pupy Salmy Hayek, którą podkreśliła bardzo dopasowaną sukienką. Fani są zachwyceni ponętnym zdjęciem aktorki, a swój zachwyt wyrażają w komentarzach. "Popatrz, co zrobiła matka natura" - pisali pod fotografią.

Salma Hayek na Instagramie. Ponętne zdjęcia aktorki

53-letnia aktorka dba oczywiście o to, żeby na jej Instagramie gościły różnorodne fotografie, jednak na jej profilu nie brakuje również zdjęć w bikini, na których pokazuje sporo ciała. Jak powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów, kształtuje swoje ciało przez aktywność fizyczną i treningi. Gwiazda ćwiczy m.in. jogę oraz pilates.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW