Zamknij

Salma Hayek pokazała ciążowy brzuszek topless. Fani zaszkowowani [FOTO]

22.09.2020 14:56
Salma Hayek z ciążowym brzuszkiem
fot. AP/Associated Press/East News

Salma Hayek, uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek świata, pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Miała wyjątkowy powód, by to zrobić. Fani gwiazdy byli zszokowani, ale i zachwyceni.

Salma Hayek to jedna z największych gwiazd Hollywood. Pochodząca z Meksyku aktorka i reżyserka zdobyła ogromną popularność na całym świecie dzięki rolom w kasowych produkcjach i niezwykłemu talentowi. Ciężko wymienić wszystkie jej świetne aktorskie kreacje, wystąpiła między innymi w "Czterech pokojach", "Desperado", "Od zmierzchu do świtu" czy "Brzyduli Betty". Za rolę w oklaskiwanej "Fridzie" otrzymała między innymi nominację do Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Fani niezmiennie zachwycają się także nieprzemijającą urodą i doskonałą figurą Salmy. Oglądając zdjęcie Hayek w bikini ciężko uwierzyć, że aktorka skończyła 54-lata.

Jako piękna, światowej sławy gwiazda, Salma Hayek cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje imponująca liczba ponad 16 milionów użytkowników. Aktorka dzieli się z fanami zdjęciami, na których możemy podziwiać ją w różnorodnych stylizacjach, nie brakuje także relacji z życia prywatnego. To właśnie bardzo osobiste zdjęcie gwiazdy wywołało wiele emocji. Niespodziewanie bowiem Salma Hayek opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Salma Hayek pokazała się bez makijażu. "Najpiękniejsza kobieta na świecie" [FOTO]

Salma Hayek topless z ciążowym brzuszkiem. Odważne zdjęcie gwiazdy

Na profilu Salmy Hayek na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które niejednego fana wprawiło w osłupienie. Aktorka pozuje na nim bez stanika, z wydatnym ciążowym brzuszkiem. Część internautów zastanawiała się, czy aktorka nie jest w kolejnej ciąży. Okazało się jednak, że Salma postanowiła pochwalić się archiwalnym zdjęciem z czasów przed narodzinami jej ukochanej córki Valentiny, którą Hayek urodziła w wieku 41 lat. 21 września dziewczynka obchodziła 13. urodziny.

- Maleńkie dziecko, które uformowało się w moim łonie, oficjalnie staje się nastoletnie. Urosło tak szybko - czytamy w poście aktorki.

Pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy i najlepszych życzeń urodzinowych od Valentiny, do których oczywiście się przyłączamy.

- Już myślałam, że to kolejne dobre wieści. Wspaniała sesja, piękna pamiątka. Sto lat dla córeczki - napisał jeden z internautów.