Zamknij

Salma Hayek pokazała się bez makijażu. "Najpiękniejsza kobieta na świecie" [FOTO]

16.06.2020 11:18
Salma Hayek na zdjęciu bez makijażu
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Salma Hayek uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek świata. Gwiazda, która w tym roku skończy 54 lata, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie bez makijażu. Naturalna uroda zachwyciła internautów, którzy obwołali Salmę "najpiękniejszą kobietą świata".

Salma Hayek, a właściwie Salma Valgarma Hayek Jiménez-Pinault, to jedna z najpopularniejszych światowych aktorek. Pochodząca z Meksyku gwiazda zrobiła w Hollywood prawdziwą furorę, na swoim koncie ma wiele ról, które zapisały się w pamięci widzów. Mogliśmy oglądać ją między innymi w kasowym "Desperado", kultowym w wielu kręgach "Od zmierzchu do świtu" czy świetnej "Fridzie", za rolę w której otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Salma zyskała międzynarodowy rozgłos głównie dzięki aktorskiemu talentowi, który szlifowała w Stanach Zjednoczonych, gdy w Meksyku była już rozpoznawalną postacią. Od lat jednak podkreśla się także zachwycającą urodę aktorki. Hayek na ekranie zawsze prezentuje się świetnie, a czas wydaje się być dla niej wyjątkowo łaskawy. Ciężko uwierzyć, że hollywoodzka gwiazda w tym roku skończy 54 lata. Złośliwi twierdzą, że to zasługa zabiegów kosmetycznych. Gdy zobaczą najnowsze zdjęcie aktorki, z pewnością przemyślą swoje stanowisko.

 Salma Hayek zachwyca w bikini: „Kończę 53 lata i co z tego?”

Salma Hayek na zdjęciu bez makijażu. Aktorka pokazała się w naturalnej wersji

Salma Hayek aktorką popularność przełożyła na zainteresowanie jej osobą w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje imponująca liczba 15 milionów użytkowników. Gwiazda postanowiła pochwalić się fanom nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii widzimy Salmę pozującą wśród liści w zupełnie naturalnym wydaniu, bez makijażu i, jak sama zaznaczyła w opisie, bez internetowych filtrów. Pod postem Hayek zaroiło się od komentarzy fanów, którzy docenili naturalną urodę, która od lat nie przemija.

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi odrostami. Pokazała naturalne zdjęcie

- Księżniczka Meksyku, kocham Meksyk z powodu Salmy Hayek.

- Jesteś piękna zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

- Salma, bez wątpienia jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie - zachwycali się internauci.

Rzeczywiście, Hayek wygląda zjawiskowo i wyraźnie widać, że makijaż jedynie podkreśla jej naturalne piękno.