Zamknij

Salma Hayek na plaży w bikini. Zdjęcie gwiazdy rozpaliło fanów [FOTO]

20.01.2021 16:40
Salma Hayek
fot. AP/Associated Press/East News

Salma Hayek to aktorka, która zdaje się oszukiwać czas. Najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w skąpym bikini, zdaje się to potwierdzać. 54-letnia gwiazda zachwyciła fanów fotografią, na której medytuje w odważnej pozie.

Salma Hayek to meksykańska aktorka, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie i od lat wymieniana jest wśród największych nazwisk Hollywood. Piękna i utalentowana, ma na swoim koncie niezapomniane kreacje w takich hitach jak "Od zmierzchu do świtu", "Desperado 2" czy "Frida", za którą otrzymała nominację do statuetki Oscara dla najlepszej aktorki. Doskonale radzi sobie w każdym gatunku filmowym,  z powodzeniem realizowała się także jako producentka i reżyserka. Znana jest ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną.

Salma cieszy się ogromną popularnością ze względu na aktorski talent, wiele osób przez lata podkreślało także jej urodę i figurę. Faktem jest, że 54-letnia aktorka nadal może powodować uczucie zazdrości u wielu młodszych koleżanek. Zdaje się oszukiwać czas, a jej dbałość o ciało wzbudza podziw. Często możemy podziwiać Hayek na zdjęciach, które publikuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Po raz kolejny rozpieściła fanów, pokazując, jak medytuje w skąpym bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Salma Hayek pokazała się bez makijażu. "Najpiękniejsza kobieta na świecie" [FOTO]

Salma Hayek w bikini. Gwiazda w skąpym stroju medytuje na plaży

Na profilu Salmy Hayek na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Aktorka postanowiła pokazać, jak oddaje się medytacji na malowniczej plaży.

- Musimy zachować spokój - napisała gwiazda. 

Ciężko powiedzieć, czy fani wdzięków Hayek zachowali spokój, bowiem na fotografiach możemy podziwiać ją w skąpym czarnym bikini wyraźnie podkreślającym biust. Wiele osób nie może uwierzyć, że po 50. roku życia można posiadać takie ciało. W komentarzach zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

- Najpiękniejsza kobieta na świecie.

- Bogini.

- Kobieto, jesteś po pięćdziesiątce. Wow! - czytamy.

Ciężko się nie zgodzić, Salma nieustannie zachwyca wyglądem i talentem.

ZOBACZ TAKŻE:  „Bliss“ – Salma Hayek i Owen Wilson w zwariowanej komedii science fiction. Zobacz zwiastun