Zamknij

Samuela Górska zaręczyła się. Była dziewczyna Królikowskiego powiedziała "tak" znanemu modelowi

17.11.2020 16:33
Samuela Górska Rafał Torkowski
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Samuela Górska dała się poznać widzom TVN w 4. edycji programu "Top Model". Później głośno było o jej krótkiej relacji z aktorem Antonim Królikowskim. Samuela od kilku lat spotyka się jednak z kimś nowym, a teraz przekazała wiadomość o zaręczynach.

Samuela Górska to modelka, która zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie TVN "Top Model". Choć uczestniczka nie dotarła do finału, udało jej się zabłysnąć i rozpocząć karierę w show-biznesie. Później internautów interesował przede wszystkim jej związek z popularnym aktorem Antonim Królikowskim. Para pojawiła się razem na Różach Gali 2014. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu.

Obecnie Samuela jest związana ze znanym modelem, Rafałem Torkowskim, który również uczestniczył w programie "Top Model". Ich relacja weszła teraz na całkiem nowy etap. Gwiazda przekazała swoim fanom na Instagramie wiadomość o zaręczynach. Zdradziła również, jak wygląda jej pierścionek.

Zobacz także: Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie. "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre"

Samuela Górska i Rafał Torkowski z "Top Model" zaręczyli się

W niedzielę Samuela Górska opublikowała na Instagramie zdjęcie dwóch dłoni - swojej i ukochanego. Na palcu modelki widzimy piękny, skromny pierścionek zaręczynowy.

- Powiedziałam TAK - napisała świeżo upieczona narzeczona.

Gratulujemy!