Zamknij

Sanatorium Miłości 2: Basia zdradziła zakończenie sezonu. Kto stworzy parę?

Judyta Wanicka
09.01.2020 12:17
Sanatorium Miłości 2
fot. Instagram@sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium Miłości 2" dopiero się zaczęło, a już wiadomo, jak się skończy. Jedna z uczestniczek, pani Basia, wygadała się w wywiadzie. Już wiadomo, czy komuś z kuracjuszy uda się stworzyć związek.

"Sanatorium Miłości" powróciło na antenę telewizyjnej Jedynki. W pierwszym odcinku drugiego sezonu przedstawiono 12 uczestników, którzy będą próbowali znaleźć kogoś do związku. Wyłoniły się już pierwsze gwiazdy. Wiesława i Gerard okazali się bardzo bezpośredni w temacie seksu, a Bożena - "królowa życia" z USA - zdążyła wywołać kontrowersje swoim zamiłowaniem do pieniędzy. Nieoczekiwanie ciekawie zrobiło się wokół Barbary z Sosnowca. Uczestniczka przez przypadek zdradziła, jak zakończy się 2. edycja "Sanatorium Miłości".

Sanatorium Miłości 2: kto stworzy parę?

Wszystkie odcinki "Sanatorium Miłości 2" są już nakręcone. Na początku stycznia TVP wyemitowało pierwszy z nich. W telewizji kuracjusze dopiero zjechali do Ustronia i nawiązują pierwsze znajomości. W rzeczywistości już dawno wiadomo, komu udało się znaleźć miłość i stworzyć parę. Widzowie będą jednak musieli uzbroić się w cierpliwość.

Tymczasem na konferencji prasowej "Sanatorium Miłości 2" Barbara z Sosnowca niespodziewanie wygadała się na temat zakończenia drugiej edycji. Komu uda się znaleźć miłość w programie? Z wypowiedzi uczestniczki wynika, że nie powtórzy się sytuacja z "Rolnik szuka żony", gdzie powstały aż dwa związki. Na turnusie w Ustroniu nikt nie stworzy pary.

Może cztery tygodnie, to nie jest wystarczający okres. Nawiązały się przyjaźnie, miłości nie ma – wyznała Plejadzie pani Barbara.

Wielbicielom programu wypada więc śledzić kolejne odcinki, by dowiedzieć się, dlaczego, mimo starań, nikomu z sympatycznych kuracjuszy nie udało się wyjść z programu z drugą połówką.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium Miłości 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw