Zamknij

Sanatorium Miłości 3: wielka zmiana w nowej edycji. TVP planowało to od dawna

Judyta Wanicka
10.04.2020 10:31
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium Miłości 3" pojawi się na antenie TVP w przyszłym roku. W nowej edycji uczestników oraz widzów czeka spora zmiana. Kuracjusze i widzowie będą musieli pożegnać się z malowniczym Ustroniem. 

"Sanatorium Miłości" okazało się jednym z najchętniej oglądanych programu w TVP. Nic dziwnego, że telewizja publiczna chce kontynuować program o randkujących seniorach. W Wielkanoc miał pojawić się specjalny odcinek show z bohaterami drugiego sezonu, lecz przez epidemię koronawirusa zostanie wyemitowany w późniejszym terminie. Wiadomo już, że na pewno powstanie 3. edycja "Sanatorium Miłości". Uczestników i widzów czeka jednak pewna zmiana. 

Rolnik szuka żony 7: jest zwiastun nowej edycji. Tak wyglądają uczestnicy [WIDEO]

Sanatorium Miłości 3 - kiedy nowa edycja?

Okazuje się, że 3. edycja "Sanatorium Miłości" nie będzie już kręcona w ośrodku Równica w Ustroniu. TVP od dawna zamierzało przenieść plan w inne miejsce. 

Formuła programu jest taka, że telewizja od początku zastrzegła, że jeśli będzie trzecia edycja, to odbędzie się ona w innym miejscu. Podejrzewam, że popularność tego programu musi być budowana także zmianą lokalizacji. Wiedzieliśmy o tym i dlatego chcieliśmy w tej drugiej edycji zaistnieć jak najszerzej — powiedział Przemysław Korcz, burmistrz Ustronia w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Na razie nie wiadomo, gdzie zostanie nakręcona 3. edycja "Sanatorium Miłości". Mówi się, że tym razem turnus odbędzie się w jednym z nadmorskich kurortów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera "Sanatorium Miłości 3" odbędzie się na początku 2021 roku

Zagłosuj

Czekasz na "Sanatorium Miłości 3"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw