Zamknij

Sanatorium Miłości: Basia odrzuciła zaloty Adama. Wiadomo, czym ją do siebie zraził

Judyta Wanicka
04.03.2020 12:55
Basia i Adam Sanatorium Miłości 2
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Basia z "Sanatorium Miłości 2" zdradziła, jaki jest jej ideał mężczyzny. Wydawałoby się, że wszystkie te cechy posiadał jej adorator Adam. Niestety mężczyzna popełnił jeden błąd, przez który pogrzebał swoje szanse u kuracjuszki.

Basia z "Sanatorium Miłości 2" należy do grupy kuracjuszy, którym nie udało się znaleźć partnera w programie. Uczestniczka wprawdzie nie mogła narzekać na brak zainteresowania, lecz - jak wyznała w rozmowie z Martą Manowską - żaden z sześciu mężczyzn nie przypadł jej do gustu na tyle, by nawiązać z nim bliższą relację. Wpływ na postawę Basi miały również przykre doświadczenia z przeszłości, które nie pozwoliły jej otworzyć się na nowe uczucie.

Sanatorium Miłości: Basia została oszukana przez męża. Zostawił ją samą z półtorarocznym dzieckiem

Sanatorium Miłości 2: Basia zdradza, dlaczego odrzuciła Adama

Atrakcyjna mieszkanka Sosnowca wyraźnie wpadła w oko Adamowi z Wolbromia. Kuracjusze spędzali ze sobą sporo czasu, odbywając romantyczne spacery i długie rozmowy. Kiedy wydawało się, że tych dwoje ma szansę na związek, Basia nagle się wycofała. Adam nie krył rozgoryczenia. Niestety nie wiedział, dlaczego kuracjuszka odrzuciła jego zaloty. Był nawet gotów uwierzyć, że ktoś ją zmanipulował lub powiedział o nim coś złego.

Sanatorium Miłości: para rozpadła się, bo uczestnik był za biedny? Zaskakujące informacje od Wiesi

Prawda jest jednak zupełnie inna. Basia zdradziła w wywiadzie, że czuła się przytłoczona poważnymi zamiarami Adama. Nie podobało jej się tempo, w jakim senior chciał budować z nią relację.

Lubię mężczyzn mądrych, poukładanych, zrównoważonych, opiekuńczych. Żeby to był dobry człowiek i nie robił mi jakichś wymówek - powiedziała w rozmowie z Plejadą Basia. Były tu już wymówki ze strony jednego pana. Ale ja mówię: przepraszam bardzo, przecież my tu nie jesteśmy parą. Ja tu nie przyjechałam na twoje zaproszenie i nie jestem twoją przyjaciółką. Ja potrzebuję poznać każdego pana, zobaczyć kto jest kto, porozmawiać, a później, pod koniec turnusu, może wrócę do ciebie, a może do kogoś innego. Trochę nie wyszło to tak, jak myślałam. Nie tak od razu... - wyznała kuracjuszka.

Nie ma wątpliwości, że Basia mówiła o Adamie. Szkoda, że poczciwemu mieszkańcowi Wolbromia nie udało się zdobyć swojego obiektu westchnień. Możemy go jednak pocieszyć, że Basia uważała go za najbardziej wartościowego mężczyznę spośród wszystkich uczestników turnusu. Przyznała to w jednym z odcinków w rozmowie w cztery oczy z Martą Manowską.

Sanatorium Miłości: Adam pożegnał ciężko chorą żonę. Mieszka z 93-letnią matką

Zagłosuj

Czy Basia i Adam pasowaliby do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw