Zamknij

Sanatorium Miłości: Bożena dla mężczyzny wróci do Polski. Zaskakujące wyznanie seniorki

04.06.2020 14:27
Bożena z "Sanatorium Miłości" dla ukochanego wróciłaby do Polski
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Bożena Baraniak z "Sanatorium Miłości 2" mieszka w Chicago, ale nie wyklucza powrotu do Polski. Uczestniczka show TVP zdradziła, że gdyby znalazła mężczyznę swoich marzeń, bez wahania opuściłaby Stany. 

Bożena Baraniak był jedną z najbarwniejszych bohaterek 2. edycji "Sanatorium Miłości". Seniorka przyleciała do programu prosto z Chicago. Zawsze zadbana i elegancka robiła wrażenie na męskiej części kuracjuszy. Już po pierwszym odcinku doczekała się etykietki "królowej życia". Niestety mimo starań amerykańskiej rozwódce nie udało się znaleźć nikogo, z kim mogłaby dzielić na starość radości i smutki. Do Stanów wróciła samotnie. Mimo to nie zniechęciła się do poszukiwań odpowiedniego partnera. 

Bożena pochodzi z Konina, lecz od 30 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wyjechała tam razem z mężem i córką, gdy udało im się wylosować wizę. Gwiazda "Sanatorium Miłości" wspomina, że początki za oceanem były dla niej niezwykle trudne. Po latach harówki udało jej się otworzyć aptekę zielarską i zapewnić rodzinie dostatnie życie. Bożena osiadła w miejscowości Lombard na przedmieściach Chicago. Mieszka tam sama w przestronnym domu z ogródkiem. Jesień życia planuje jednak spędzić bliżej córek i wnucząt, dlatego zdecydowała się wystawić nieruchomość na sprzedaż i przenieść się do miasta. W międzyczasie zamierza wyjechać na kilka miesięcy na słoneczną Florydę, a jesienią odwiedzić Polskę, gdzie mieszka jej siostra i 94-letnia mama. 

Sanatorium Miłości: Władysław znalazła miłość. Pochwalił się nową ukochaną w telewizji [WIDEO]

Sanatorium Miłości: Bożena wróci do kraju dla ukochanego 

Bożena Baraniak od 9 lat wiedzie życie singielki. Otacza się rodziną i przyjaciółmi, ale nie ukrywa, że do pełni szczęścia brakuje jej ukochanego mężczyzny. Gwiazda "Sanatorium Miłości" wciąż ma nadzieję, że znajdzie kogoś, z kim będzie mogła się spokojnie zestarzeć. Nie musi być to wcale Amerykanin. Bożena szuka miłości także wśród Polaków. Jak powiedziała w "Super Expressie", dla rodaka, który podbije jej serce, jest gotowa przenieść się ze Stanów do Polski. Bożena marzy, by jej ostatni wybranek pochodził z dawnej ojczyzny. 

Zawsze byłam zakochana w Polakach, dlatego tym ostatnim mężczyzną w moim życiu też powinien być mój rodak - wyznała królowa turnusu. 

Posłuchaj podcastu