Zamknij

Sanatorium Miłości: Bożena odpowiada na krytykę Wiesi. Wypowiedź godna damy?

Judyta Wanicka
21.02.2020 17:18
Bożena z Sanatorium Miłości
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Bożena z "Sanatorium Miłości 2" odniosła się do wypowiedzi Wiesi, która skrytykowała ją za zbyt śmiałe stroje i nadmierne zamiłowanie do pieniędzy. Jak zareagowała na zarzuty koleżanki kuracjuszka z Chicago?

Wiesia Judek krytycznie wypowiedziała się na temat Bożeny Baraniak, z którą występuje w "Sanatorium Miłości 2". Znana z ciętego języka kuracjuszka stwierdziła, że Amerykanka ubiera się niestosownie do swojego wieku i ciągle opowiada te same historie. Przyszedł czas na ripostę Bożeny. Uczestniczka z Chicago nie ukrywa, że jest jej przykro słyszeć takie słowa od znajomej z turnusu.

Sanatorium Miłość: Bożena odpowiada Wiesi 

Bożena od 30 lat mieszka z oceanem i zdążyła już odwyknąć od polskiego malkontenctwa. Sama na co dzień stara się być osobą optymistycznie nastawioną do życia i cieszyć się każdą chwilą. Nic dziwnego, że nie akceptuje postawy wiecznie narzekającej Wiesławy. 

Uważam, że ona przez nienawiść, którą kieruje w moją stronę, chce się dowartościować i zwrócić na siebie uwagę - mówi Bożena w rozmowie z Pomponikiem. Nie jesteśmy na tym świecie po to, by tak przykro osądzać i oceniać innych ludzi. Nie jesteśmy ani sędzią, ani katem. Każdy z nas ma swoją wartość - odpowiada Wiesi.

Bożena nie zamierza przejmować się złośliwościami koleżanki ani tracić czasu na utarczki. Woli skupić się na jasnych stronach życia, czyli radości z córek i wnuków.

Cieszę się, że Bóg daje mi zdrowie i z radością witam każdy dzień - mówi pogodnie Bożena.

Zagłosuj

Która uczestniczka wzbudza u ciebie większą sympatię?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw