Zamknij

Sanatorium Miłości: Bożena sprzedaje dom. Planuje wyjechać z Chicago

Judyta Wanicka
30.04.2020 11:12
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Bożena Baraniak z "Sanatorium Miłości 2" chce się pozbyć domu pod Chicago. Seniorka planuje wielką przeprowadzkę. Gdzie teraz będzie mieszkać uczestniczka "Sanatorium Miłości"? 

Sanatorium Miłości 2: Bożena sprzedaje dom w Chicago 

Bożena Baraniak była jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium Miłości". 71-latka przyjechała do programu z miejscowości Lombard leżącej nieopodal Chicago, gdzie ma duży dom z ogrodem. Mieszka w nim sama. Córki są już dorosłe i mają swoje dzieci. Bożena często odwiedza je w Chicago, ale na co dzień brakuje jej kogoś do towarzystwa. W czasie pandemii koronawirusa seniorka odczuwa samotność wyjątkowo boleśnie.

Uczestniczka "Sanatorium Miłości" narzeka na uciążliwe dojazdy do miasta, które przez korki zajmują jej nieraz trzy godziny. Nic dziwnego, że postanowiła przenieść się bliżej dzieci. Kiedy skończy się epidemia, Bożena planuje sprzedać nieruchomość na przedmieściach i przeprowadzić się do mniejszego mieszkania w Chicago. 

Mój dom niedługo zostanie wystawiony na sprzedaż. Jest dla mnie już za duży. Niepotrzebne mi cztery sypialnie, dwie łazienki i duża działka. Kocham go, jest odnowiony, włożyłam wiele serca, by go wyremontować i urządzić. Zawsze myślałam, że zostanę w nim do końca życia, ale stało się inaczej. Postanowiłam coś zmienić - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Bożena. 

Sanatorium Miłości: Wiesia przeżywa piekło po programie. "Wyzywają mnie w sieci od grubasek"

Sanatorium Miłości 2: Bożena wyjeżdża na Florydę 

Bożena z "Sanatorium Miłości" nie ukrywa, że lubi przemieszczać się po kraju i odwiedzać przyjaciół. Gdy sytuacja się unormuje, zamierza wyjechać z wietrznego Chicago w znacznie cieplejszy rejon Stanów. Zabawi tam prawdopodobnie aż do jesieni. 

Kocham słońce i złocisty piasek, i ciepłą wodę oceanu. Pod koniec czerwca, kiedy mam nadzieję, że nie będzie już szalała pandemia, jadę do przyjaciół na Florydę, by sobie odpocząć - zdradza w "Super Expressie".

Potem królowa turnusu zamierza ponownie odwiedzić Polskę. Jeśli sytuacja na to pozwoli, we wrześniu Bożenka spędzi trochę czasu u swojej mamy. 

Sanatorium Miłości: Władysław oświadczył się nowej partnerce? Zmienił status na Facebooku

Zagłosuj

Czekasz na "Sanatorium Miłości 3"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw