Zamknij

Sanatorium Miłości: Bożena wierzy w spisek? Kontrowersyjna teza gwiazdy na temat pandemii

Judyta Wanicka
15.04.2020 14:33
Bożena z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Bożena z "Sanatorium Miłości 2" podzieliła się własnymi przemyśleniami na temat epidemii koronawirusa. Królowa turnusu podejrzewa, że pandemię wywołano specjalnie. 

Bożena Baraniak z "Sanatorium Miłości 2" przez epidemię koronawirusa długo nie mogła zobaczyć się z bliskimi. Wybuch epidemii zastał ją w Polsce, gdy nagrywała specjalny odcinek programu. Zdjęcia przerwano, a seniorka miała problemy z powrotem do domu w Chicago. Nawet po odbyciu przymusowej kwarantanny Bożena nie mogła zobaczyć się z rodziną. Dla wrażliwej emerytki był to bolesny cios. Gwiazda "Sanatorium" wysnuła nawet przerażający wniosek, że pandemię wywołano w konkretnym celu. 

Sanatorium Miłości: Bożena o epidemii koronawirusa

Królowa turnusu podzieliła się kontrowersyjną teorią, według której pandemia koronawirusa została wywołana po to, by "przerzedzić" populację starszych ludzi. Bożena sugeruje, że może mieć to związek z emeryturami. 

Myślę, że ten smutny okres minie, bo zawsze jest początek i koniec. Człowiek dla człowieka jest wilkiem. Ktoś to zrobił, żeby puścić coś w powietrzu. Może chcą nas przerzedzić, bo za dużo jest takich wapniaków jak ja. Może płacą za duże emerytury dla nas? Ja się nie poddaję, jestem szczęśliwa i zdrowa - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Uczestniczka "Sanatorium Miłości" stara się jednak nie załamywać. Czas wypełnia sobie różnymi pracami domowymi i na działce. Jak twierdz, nie boi się opuszczać domu. Sama robi zakupy, a nawet podrzuca je córkom, które ze względu na małe dzieci wolą unikać wyjść. Codziennie odbywa długie spacery i dba o zdrową dietę, by móc cieszyć się świetną kondycją jak najdłużej. 

Zagłosuj

Bożena ma rację odnośnie pandemii koronawirusa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw