Zamknij

Sanatorium Miłości: Bożena wróciła do USA, ale jest załamana. Musi przejść kwarantannę

Judyta Wanicka
23.03.2020 10:04
Bożena  z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Bożena z "Sanatorium Miłości 2" szczęśliwie wróciła do domu w Chicago. Seniorka jednak nie ma powodów do radości. Przymusowa kwarantanna sprawia, że Bożena nie może się uspokoić i ciągle płacze. 

Bożena Baraniak z "Sanatorium Miłości 2" została królową turnusu, ale mimo to nie ma wielu powód do radości. Seniorka na co dzień mieszkająca w Stanach Zjednoczonych nie mogła normalnie wrócić do domu. Wszystko przez epidemię koronawirusa, przez którą odwołano większość lotów. Bożena zatrzymała się u znajomej. Ostatecznie udało jej się wrócić do Chicago, ale po wylądowaniu nie mogła się spotkać ze swoją ukochaną rodziną. 

Sanatorium Miłości 2: Bożena przechodzi kwarantannę

Bożena niedawno przyleciała do Polski na zdjęcia do świątecznego odcinka "Sanatorium Miłości". Razem z ekipą udała się nad morze, ale przez koronawirusa odwołano nagrania. Bożena schroniła się u koleżanki w Koninie. Pobyt w Polsce wspomina jednak nie najlepiej. 

Niestety w czasie pobytu w Polsce nie mogłam zobaczyć mojej ukochanej siostry ani mamy. Nie wiem kiedy znowu będę mogła je zobaczyć - żaliła się w "Super Expressie".

Jak dowiedział się tabloid, gwiazda "Sanatorium Miłości" wróciła szczęśliwie do Chicago. Jest zdrowa, ale zaraz po przylocie musiała poddać się przymusowej kwarantannie. Bożena musi przez dwa tygodnie przebywać w izolacji. Próbuje zabić czas różnymi pracami domowymi, ale przedłużająca się rozłąka z bliskimi kompletnie ją rozstraja. 

Czuje się jak więzieniu - wyznaje królowa turnusu. Nie widziałam jeszcze moich ukochanych córek ani wnuków. Próbuje sobie zorganizować czas w domu, być ciągle zajętą. Wieszam firanki, sprzątam, układam ubrania i gotuję. Kilka dni temu puściły mi emocje, jeszcze płaczę, nie mogę dojść do siebie po niedawnej podróży - skarży się w rozmowie z "Super Expressem" Bożenka.  

Sanatorium Miłości: Bożena o ciężkim życiu w USA. Zaczynała od zera

Zagłosuj

Cieszysz się, że Bożena została królową turnusu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw