Zamknij

Sanatorium Miłości: Bożena w ogniu krytyki. "U tej pani widzę jeden cel: pieniądze i wygląd"

Judyta Wanicka
08.01.2020 12:37
Bożena z Chicago
fot. Jan Bielecki/East News

Bożena Baraniak z Chicago jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium Miłości" w TVP. Widzom jednak nie spodobało się zachowanie amerykańskiej bogaczki. Bożena została skrytykowana za lans i materialistyczne podejście do życia.

"Sanatorium Miłości" powróciło na antenę TVP1. Program o seniorach szukających miłości podczas turnusu w Ustroniu zaczął się od przedstawienia 12 uczestników. Gwiazdami pierwszego odcinka zostali Wiesława z Białegostoku i Gerard z Zabrza, którzy zabłysnęli śmiałymi wypowiedziami o seksie. Uwagę zwracała również ekscentryczna Bożena Baraniak ze Stanów Zjednoczonych. Kobieta wyróżniała się nie tylko strojem, ale także stylem bycia amerykańskiej bogaczki. Niestety swoim zachowaniem i wypowiedziami zdążyła już zrazić do siebie część widzów.

Sanatorium miłości 2: Bożena z Chicago skrytykowana za lans

Bożena Baraniak zdecydowanie wyróżnia się spośród kuracjuszy "Sanatorium Miłości 2". "Dama z Chicago", jak nazwali ją internauci, nie przysporzyła sobie sympatii po pierwszym odcinku. Widzowie uznali, że jest zbyt pewna siebie i wyniosła. Nie spodobał im się także komentarz uczestniczki na temat emerytury jednego z mężczyzn. Widzowie zarzucili Bożenie, że ocenia ludzi po grubości portfela, a do programu zgłosiła się tylko po to, by się wylansować.

Musi się pokazać troszkę z innej strony, nie tylko finansowej. Jak na razie to u tej Pani widzę tylko jeden cel - pieniądze i wygląd. A czy to jest najważniejsze?

Wszystko spoko, ale po co te komentarze o wysokości cudzej emerytury i wieczne zwracanie uwagi na pieniądze. Mam wrażenie, że przyszła się tu tylko polansować jako "bogaczka z Chicago", a nie żeby znaleźć prawdziwą miłość. Nie wiem, czego ona może chcieć od biednego polskiego emeryta...

Materialistka wyszła z niej, jak naskoczyła na pana, że ma taką emeryturę.

Hmm, w jakim celu ona bierze udział w polskim show? Chyba tylko dla adrenaliny. A może liczy na to, że "wykuka" ją bogaty polski emeryt.

Sanatorium Miłości 2: kim jest Bożena Baraniak?

Bożena przyjechała do programu z Lombard niedaleko Chicago. W Stanach Zjednoczonych żyje od 30 lat.

Udało się jej otworzyć swoją aptekę - czytamy o niej na Instagramie. Bez wsparcia męża, żyje na dobrym poziomie w Stanach. Od 9 lat jest po rozwodzie. Dla niej miłość to uczucie, bez którego nie może żyć. Bożenka od roku jest na emeryturze. Zdecydowanie nie ma jednak czasu na nudę. Pracuje w redakcji polskiej gazety, gdzie zajmuje się działem ogłoszeń. Lubi chodzić do kasyna. Jest osobą dobroduszną, prawdomówną i lojalną.

EN_01409640_0188
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS
Zagłosuj

Lubisz Bożenę z "Sanatorium Miłości 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw