Zamknij

Sanatorium Miłości: Halina i Jadzia wystąpią w "Familiadzie"! Kiedy odcinek z kuracjuszkami?

19.03.2021 15:29
Halinka z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Halina i Jadwiga z "Sanatorium Miłości 3" pojawią się razem w programie "Familiada". Kuracjuszki nie mają ostatnio najlepszych stosunków, ale może udział w teleturnieju skłoni je do pojednania. Kiedy odcinek "Familiady" z Halinką i Jadzią? 

Halina i Jadwiga z "Sanatorium Miłości 3" zostały królowymi turnusu i największymi gwiazdami trzeciej edycji randkowego show. Obie przebojowe i wyraziste, a przy tym głęboko wrażliwe na ludzką krzywdę już w pierwszych odcinkach podbiły serca widzów. Choć z pozoru różniło je wiele, potrafiły znaleźć wspólny język i zbudować serdeczną relację. Tym bardziej nie chce się wierzyć w to, co stało się po zakończeniu "Sanatorium Miłości". Według medialnych doniesień Halinka i Jadzia poróżniły się na forum i nie mają ze sobą kontaktu.

Sanatorium Miłości: Jadzia i Halinka mają konflikt! "To ja ciebie pokochałam jak siostrę, a ty..." 

Sanatorium Miłości: Halina i Jadwiga w "Familiadzie". Kiedy odcinek? 

Fani programu wierzą jednak, że kuracjuszki wkrótce dojdą do porozumienia. Okazją może być spotkanie na planie popularnego teleturnieju Dwójki, w którym obie gwiazdy "Sanatorium Miłości" mają wziąć udział. Telemagazyn.pl podaje, że Halinka i Jadzia wystąpią razem w "Familiadzie".

Seniorki pojawią się, jak mniemamy, w charakterze uczestniczek odpowiadających na pytania Karola Strasburgera. A już w najbliższą sobotę o 17:30 będzie można obejrzeć odcinek "Jaka to melodia?", w którym zobaczymy Jadwigę, Krystynę oraz Edwarda. 

Specjalny odcinek "Familiady" z udziałem Halinki i Jadzi z "Sanatorium Miłości" zostanie wyemitowany w Wielkanoc, która w tym roku wypada 4 kwietnia 2021 r. Oprócz królowych turnusu w grze wezmą udział Krystyna, Zdzisław, Edward i Andrzej. 

Jesteście ciekawi, jak uczestnicy "Sanatorium Miłości" poradzą sobie z wymagającymi refleksu odpowiedziami, no i jak po długiej przerwie zachowają się wobec siebie poróżnione królowe Halinka i Jadzia? 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET