Zamknij

Sanatorium Miłości: Halina nie zjawiła się na nagraniu specjalnego odcinka. Co się stało?

Judyta Wanicka
16.04.2020 11:49
Halina z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Halina z "Sanatorium Miłości 2" przez problemy zdrowotne nie pojawiła się na nagraniach do specjalnego odcinka. Co dolega gwieździe "Sanatorium Miłości"? 

Halina Bernacka była jedną z najsympatyczniejszych kuracjuszek "Sanatorium Miłości 2". Zawsze uśmiechnięta i pogodna skrywała jednak bolesną przeszłość, która do dziś wywołuje u niej łzy. W programie nie udało jej się poznać nikogo, kto otoczyłby ją ciepłem i miłością. Szczególnie teraz przydałby się jej męskie wsparcie. Według ostatnich odniesień Halinka poważnie podupadła na zdrowiu i nie mogła zjawić się na nagraniach do specjalnego odcinka "Sanatorium Miłości".

Sanatorium Miłości: Halina została oszukana przez męża. Poruszające wyznanie seniorki 

Sanatorium Miłości: Halina ma problemy ze zdrowiem

Przed świętami uczestnicy programu razem z Martą Manowską mieli nagrać wielkanocne wydanie "Sanatorium Miłości". W tym celu wybrali się nad morze. Niestety na planie zabrakło popularnej i lubianej Halinki. 66-letnia Kielczanka nie mogła pojawić się na nagraniu z powodu problemów z nogami. Chodzenie sprawia jej coraz więcej trudności. Sprawę skomplikowała również epidemia koronawirusa.

Szczęśliwie dla Haliny zdjęcia przerwano i przełożono na inny termin. Seniorka ma nadzieję, że do czasu wznowienia nagrań jej stan się poprawi. Na szczęście może liczyć na troskliwe wsparcie trójki dzieci oraz wnucząt, których ma aż sześcioro. Jest w stałym kontakcie z Iwoną Mazurkiewicz, która była jej współlokatorką w sanatorium. Obie panie do dzisiaj utrzymują przyjacielskie relacje.

Sanatorium Miłości: Waldek pokłócił się z Iwoną. Wyrzucili się z Facebooka. "To niezła aktoreczka"

Zagłosuj

Lubisz Halinkę z "Sanatorium Miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw