Zamknij

Sanatorium Miłości: Halina została oszukana przez męża. Poruszające wyznanie seniorki

Judyta Wanicka
27.01.2020 10:27
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Halina z "Sanatorium Miłości 2" opowiedziała historię swojego małżeństwa. Pod koniec życia dowiedziała się, że mąż nigdy jej nie kochał i związał się z nią tylko dla pieniędzy.

Sanatorium Miłości 2: Halina miała męża, który jej nie kochał

W kolejnym odcinku "Sanatorium Miłości 2" uczestnicy opowiadali o trudnych doświadczeniach związanych ze śmiercią życiowych partnerów. Halina wyznała, że po rozstaniu z mężem dowiedziała się, że mężczyzna jest w śpiączce. Mimo napiętych relacji odwiedziła go w szpitalu. Następnego dnia mąż zmarł.

Przedtem Halina musiała zmierzyć się z brutalną prawdą. Okazało się, że mąż nigdy jej nie kochał, a ożenił się z nią tylko po to, by poprawić swój byt. Opuścił ją na trzy miesiące. Gdy Halina nie zgodziła się na powrót, zagroził, że odbierze sobie życie. Kobieta znowu przyjęła go pod swój dach, ale małżeństwo nie przetrwało.

Nie miałam kontaktu z mężem. Dowiedziałam się, że jest w śpiączce. Nie chciałam do niego iść. Poszłam. Leżał w łóżku nieprzytomny, powiedziałam, że byłam dobrą żoną. Zadałam pytanie, dlaczego nas opuścił. Ręce mu chodziły, było mi go żal. Nie wiedziałam co zrobić. Drugiego dnia dowiedziałam się, że zmarł - opowiedziała w programie Halina.

Nie czułam się doceniona. Nie usłyszałam słowa "kocham cię" - podsumowała relacje z mężem. Usłyszałam: "Ożeniłem się, żeby poprawić sobie byt. Nigdy cię nie kochałem". Odszedł na trzy miesiące. Wrócił i narobił długów - wyznała.

Na szczęście Halina mogła liczyć na wsparcie innych kuracjuszy. Pamiętaj, życie jest piękne, musisz iść do przodu - powiedział Halinie Adam. Halina została wybrana kuracjuszką odcinka i mogła wybrać kandydata na randkę. Został nim przystojny Władysław z Jastrzębia-Zdroju. Para udała się na relaksującą kąpiel w olejku borowinowym.

Sanatorium Miłości: Adam pożegnał ciężko chorą żonę. Mieszka z 93-letnią matką

Halina - kim jest uczestniczka "Sanatorium Miłości 2"?

Halina przyjechała do "Sanatorium Miłości" z Kielc. Od 6 lat jest na emeryturze.

Wdowa, matka trójki dzieci i babcia sześciorga wnucząt - czytamy o niej na Instagramie. Lubi szyć na maszynie, robić na drutach, nie stroni od sportu: jeździ na rowerze i biega. W młodości grała na akordeonie i pianinie. Jest pogodna, uczynna, pomocna oraz szczera. Kocha ludzi i lubi z nimi rozmawiać. Potrafi także być impulsywna, a niekiedy pokazać pazurki. Na szczęście umie również przeprosić. Dzisiaj Halina, po gorzkich latach małżeństwa, jest już gotowa na nową miłość.

Sanatorium Miłości: Iwona o śmierci męża i wyniszczającej chorobie. "Modliłam się o śmierć"

Zagłosuj

Która uczestniczka "Sanatorium Miłości 2" jest twoją faworytką?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw