Zamknij

Sanatorium Miłości: Krysia jest nieszczera? Po randce ze Zdzisławem posypały się gromy

22.02.2021 12:23
Sanatorium Miłości 3
fot. materiały prasowe TVP

W "Sanatorium Miłości 3" odbyła się randka Krystyny i Zdzisława. Były tańce, patrzenie sobie w oczy i czułe wyznania. Ale to, co Krystyna powiedziała po spotkaniu, nie spodobało się widzom. Wybredna kuracjuszka została skrytykowana w sieci. 

Kolejny odcinek "Sanatorium Miłości 3" dostarczył mnóstwa emocji. Turnus w Polanicy Zdroju powoli zbliża się do końca. Kuracjusze odbywają kolejne randki. Niestety do tej pory w programie nie zawiązała się żadna para. Szansę na związek mieli przez moment Ania i Zbyszek, ale senior nieoczekiwanie się wycofał. Widzowie trzymali też kciuki za Władysława, który próbował nawiązać bliższą relację z Jadwigą, ta jednak nieoczekiwanie dała mu kosza. 

W niedzielnym odcinku widzowie mieli okazję zobaczyć w akcji Zdzisława, który został kuracjuszem odcinka i mógł w związku z tym zaprosić na randkę wybraną koleżankę z turnusu. Na szaloną przejażdżkę rynną zjazdową motocyklista zabrał rozchwytywaną przez panów tancerkę Jadzię. Miło spędzili czas, ale widać było, że raczej "z tej mąki chleba nie będzie". Następnie Zdzisław porwał na kolację przy świecach atrakcyjną Krystynę. Białostocczanka dała się zaprosić do romantycznego tańca i zebrała masę komplementów. Niestety, to jak podsumowała randkę z szarmanckim i wyraźnie zaangażowanym Zdzisiem wywołało lawinę krytycznych komentarzy w sieci. 

Gorące sceny w "Sanatorium Miłości". Seniorzy poszli na całość w jacuzzi! [WIDEO]

Sanatorium Miłości: Krystyna pod ostrzałem po randce ze Zdzisławem 

Mimo że po romantycznym spotkaniu Zdzisia i Krysi widzowie raczej nie spodziewali się nagłego przypływu uczuć między tą dwójką, to jednak takie zachowanie Krystyny wyraźnie ich zaskoczyło. Dama z Białegostoku już wcześniej obrywała w sieci za chłód, brak luzu i wygórowane wymagania względem panów, ale o ile można było ją zrozumieć w przypadku namolnego Edka, tak już w przypadku Zdzisia trudno pojąć, jakiego mężczyzny szuka.

Widzowie byli zniesmaczeni, gdy zaraz po randce, na której grała oczarowaną i obiecała kontakt, bez ogródek powiedziała, że nie chciałaby być ze Zdzisławem. 

Tej to nikt nie dogodzi - komentują internauci na oficjalnym profilu show. 

Zdzisiu elegancki, szarmancki zachował się jak dżentelmen, ale kapryśna, "wyśmiewna" Krystyna nie pasuje do niego, jak i do żadnego, bo za wysoko głowę nosi i każdego po randkach krytykuje. Do Zdzisia pasuje Jadzia.

Ona ma duże oczekiwania, co z tego, że ładna buzia. Księcia na białym koniu tam nie znajdzie. Dlaczego? Ponieważ w pamięci ma osobę, która odeszła i żaden pan nie spełnia jej oczekiwań. Przyszła się pokazać i tyle.

Nie, ta dama sama nie wie, czego chce. Sama powiedziała, że Zdzisław nie dla niej. Jest taka wyniosła i szuka księcia z bajki.

Zimna, narcystyczna. Nie wiem, czy ona w ogóle potrafi być z drugim człowiekiem. Szuka pewnie ładnego opakowania i pana, który zapewni jej wygodne życie. Od siebie jednak nic nie daje. Szkoda czasu dla pana Zdzisia. 

Zgadzacie się z opiniami na temat Krystyny? 

Sanatorium miłości: Halina krytycznie o panach w programie. Nie znajdzie miłości?