Zamknij

Gorąca sesja Krystyny z "Sanatorium Miłości 3". Pod zdjęciem padło niewybredne pytanie [FOTO]

01.10.2021 14:00
Krystyna z "Sanatorium miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Krystyna z 3. edycji "Sanatorium Miłości" pochwaliła profesjonalną sesją, w której śmiało odsłoniła wdzięki. Była kuracjuszka przyciągnęła uwagę internautów. Pod jednym zdjęciem pewien fan zadał jej nietaktowe pytanie. Jak zareagowała Krysia? 

Krystyna Wolfart była uczestniczką 3. edycji programu "Sanatorium Miłości". 64-letnia mieszkanka Białegostoku uchodziła za jedną z najatrakcyjniejszych uczestniczek turnusu. Na początku wpadł jej w oko Andrzej, wysportowany ratownik, który próbował poderwać Elżbietę z 8 edycji "Rolnik szuka żony". Gdy z tej znajomości nic nie wyszło, do Krysi zaczął się przystawiać kontrowersyjny Edward, ale kuracjuszka prędko dała mu do zrozumienia, że nic z tego nie będzie. Podobnym wnioskiem skończyła się randka ze Zdzisławem. 

Krysia opuściła turnus samotnie. Żaden z uczestników nie spodobał jej się na tyle, by zechciała zbudować z nim bliższą relację. Obecnie można ją obserwować w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi m.in. profil na Instagramie. Wśród zamieszczonych zdjęć można dostrzec fotki ze spotkań z innymi kuracjuszami z programu, m.in. Jadzią i Janiną, co oznacza, że panie nadal utrzymują ze sobą kontakt. Uwagę zwraca także zmysłowa sesja Krystyny, którą zafundowała sobie niedawno. 

Sanatorium Miłości 3: Krystyna odsłoniła dekolt w sesji 

Gwiazda "Sanatorium Miłości" pojawia się na zdjęciach w kilku różnych stylizacjach. Widzimy ją m.in. w wydaniu balowym oraz wystylizowaną na rockowo w skórzanej ramonesce. Jest także fotografia, na której Krystyna odziana w czarny top odsłania ponętnie dekolt.

Seniorka w każdym wcieleniu prezentowała się zjawisko, ale internauci najchętniej komplementowali zdjęcie, na którym 64-latka eksponuje dekolt. W komentarzach padło nawet niewybredne pytanie od internauty podającego się za Edka z "Sanatorium Miłości". 

Krysiu, powiedz, czy to są silikony, czy naturalne, muszę sprawdzić - zapytał dociekliwy obserwator Krystyny. 

Krysia nie zbyła go, choć należało to zrobić. 

Zgadnij - odparła. 

Krystyna, nie gram w totka, jestem realista i wolę sprawdzić osobiście - kontynuował niby-Edek. 

Gwiazda "Sanatorium" jednak nie ciągnęła rozmowy i pozostawiła natręta w niepewności.

Jak wam się podobają efekty stylowej sesji Krystyny? 

Rolnik szuka żony 8: widzowie zszokowani kandydatką Kamila. "Gdzie to dziewczę się chowało?!"